P. Židonio nuotr.

Koronavirusas siūbtelėjo per „Panevėžio“ varžovus

Koronavirusas siūbtelėjo per „Panevėžio“ varžovus

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje, Aukštaitijos stadione, futbolo klubo „Panevėžys“ įveiktus Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjus pakirto koronaviruso banga.

Marijampoliškių komandoje šią savaitę nustatyta net 20 pavojingosios infekcijos atvejų. COVID-19 nustatyta ir futbolininkams, ir personalo darbuotojams, jie visi dabar yra izoliuoti.

Futbolo klubo „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigia, jog kol kas jokio oficialaus pranešimo apie situaciją varžovų komandoje nei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymų nėra gauta.

Pasak direktoriaus, „Panevėžio“ komandoje visi jaučiasi gerai, niekam nėra apsireiškę jokie simptomai.

„Kol kas visi jaučiamės gerai. Jai kam nors pasireikštų kokie negalavimai, susirūpintume, bet kol kas viskas atrodo ramu“, – sako B. Vaitekūnas.

Jo žaidėjams trečiadienio vakarą Vilniuje prieš varžybas su Vilniaus „Riteriais“ buvo tikrinama temperatūra ir, pasak B. Vaitiekūno, visų buvo normali.

„Panevėžio“ vadovas svarsto, jog „Sūduvos“ komanda užsikrėsti galėjo jau po vizito Panevėžyje. Šeštadienį, prieš rungtynes su „Panevėžiu“ Marijampolės futbolininkams buvo atlikti COVID-19 testai ir visi pasirodė neigiami.

„Jų klube jau iki varžybų su mumis buvo sergančių, dėl to ir kiti žaidėjai privalėjo pasidaryti testus, kitaip jiems nebūtų leidę žaisti“, – sako B. Vaitiekūnas.

Dėl pandemijos grėsmės į varžybas įleidžiamas ribotas skaičius žiūrovų. Praėjusį šeštadienį Aukštaitijos stadione vykusioms varžyboms su „Sūduva“ buvo nustatyta 1000 žiūrovų kvota, o šį šeštadienį „Panevėžio“ dvikovą su Gargždų „Banga“ galės stebėti ne daugiau nei 400 žiūrovų. Aukštaitijos stadione.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų