Koronavirusas pareikalavo grožio aukos

Koronavirusas pareikalavo grožio aukos

Koronavirusas keičia panevėžiečių grožio įpročius.

Kirpėjai, manikiūro, pedikiūro meistrai, kosmetologai stveriasi už galvų: per karantiną didelė dalis buvusių klientų išmoko savimi pasirūpinti patys ir pamiršo kelią į jų salonus. Deja, grožio paslaugos dėl to nepinga – priešingai, tik sparčiai brangsta.

Panevėžietė Ligita iki karantino buvo lojali Panevėžio grožio specialistų klientė. Per mėnesį savo išvaizdos sergėtojams ji paklodavo apie 90 eurų. Tiek reikėdavo plaukams pakirpti bei pašviesinti, manikiūrui ir odos procedūroms. Prasidėjus karantinui, kai grožio salonai buvo priversti užsidaryti, panevėžietė suprato, kad nesunkiai gali apsieiti ir be tokios pagalbos.

„Nuo pat vasario mėnesio nebesidažau plaukų, tik galiukus prieš dvi savaites nusikirpau. Ir manęs, priešingai, nei kažkada manydavau, toks vaizdas veidrodyje negąsdina. Dargi atvirkščiai – aplinkiniai sako, kad atrodau netgi geriau“, – džiaugiasi Ligita, sutaupiusi pusės metų išlaidas kirpėjui.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 23 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • nesąmonės parašytos- vyro kirpimas kirpimo salone tik mašinėle dabar minimum 12- 14 eurų.Jei kirpyklėlėje „ant kampo“ – apie 7- 10 eur.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų