Koronavirusas nusinešė dar 17 gyvybių

Koronavirusas nusinešė dar 17 gyvybių

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1 983 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.

Tokį skaičių šeštadienį paskelbė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Keturiolika nežinomųjų

Iš naujųjų atvejų 562 registruoti Vilniaus, 448 Kauno, 211 Klaipėdos, 167 Šiaulių, po 147 Alytaus ir Panevėžio, 94 Telšių, 81 Marijampolės, 57 Utenos ir 55 Tauragės.

14 atvejų kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo.

Iš per praėjusią parą gautų 1 983 teigiamų testų rezultatų 934 į sistemą pateko vėlai vakare ir naktį. NVSC darbo valandomis buvo gauti 1 049 teigiami testų rezultatai, iš kurių 981 epidemiologinė diagnostika atlikta, likusių – atliekama šiandien.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, tau yra epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, registruota 134.

Fiksuoti protrūkiuose

Per vakar parą koronavirusinės infekcijos atvejai fiksuoti protrūkiuose, susijusiuose su  Švenčionių, Anykščių, Mažeikių, Rokiškio, Šilalės, Valkininkų, Varėnos, Biržų, Kelmės, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Tauragės, Vilkpėdės, Vilniaus miesto klinikine, Respublikine Vilniaus universitetine, Vilniaus M. Marcinkevičiaus, Regionine Telšių ir Respublikine Šiaulių ligoninėsmis ir LSMUL Kauno klinikomis, LSMU Kauno ligonine.

Taip pat vakar dieną atvejai nustatyti Kvėdarnos senelių globos namuose, Merkinės slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje, Rietavo senelių globos namuose, Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, Baisogalos pirminės sveikatos priežiūros centre Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, Rietavo parapijos senelių globos namuose.

Po keletą atvejų vis dar fiksuojama Adakavo ir Dūseikių socialinės globos namuose, Utenos Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje.

15 atvejų per vakar parą buvo fiksuoti Druskininkų globos ir slaugos namuose ir 16 – Tytuvėnų Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje.

Tarp mirusiųjų – neturėję nė 50-ies

NVSC praneša, kad iš gydymo įstaigų praėjusią parą gauta informacija apie 17 mirties nuo koronaviruso atvejų, asmenys turėjo gretutinių susirgimų.

Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 374 gyvybes.

7 mirties atvejai registruoti Kauno apskrityje. Asmenys priklausė 40–49, 70–79 ir 80–89-erių metų amžiaus grupėms.

3 mirties atvejai registruoti Klaipėdos apskrityje. Asmenys priklausė 50–59, 70–79 ir 80–89-erių metų amžiaus grupėms.

3 mirties atvejai registruoti Vilniaus apskrityje. Asmenys priklausė 50–59, 80–89-erių metų amžiaus grupėms.

2 mirties atvejai registruoti Tauragės apskrityje. Asmenys priklausė 70–79 ir 80–89-erių metų amžiaus grupėms.

2 mirties atvejai registruoti Telšių apskrityje. Asmenys priklausė 40–49 ir 80–89-erių metų amžiaus grupėms.

Be to, vakarykštę parą registruoti 8 mirties atvejai (po 2 atvejus Klaipėdos, Vilniaus ir Šiaulių apskrityse ir po 1 – Kauno ir Telšių apskrityse), kai užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų