Kontrabandines cigaretes panevėžietis bandė slėpti po baldais

Kontrabandines cigaretes panevėžietis bandė slėpti po baldais

Oficialiai baldus gabenęs panevėžietis Alytuje įkliuvo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams.

Paaiškėjo, kad tarp įtarimų neturėjusio sukelti krovinio vyras vežė daugiau kaip 5 tūkst. paslėptų pakelių kontrabandinių cigarečių.

Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai kartu su Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių ir Varėnos komandų pareigūnai vienoje Alytaus gatvėje šeštadienį patikrino krovininį automobilį „Fiat Ducato“.

Jį vairavęs 34–erių panevėžietis pateikė tvarkingus asmens ir transporto priemonės dokumentus. Vis dėlto pasieniečiai apžiūrėjo mašinos krovinį. Tarp tvarkingai supakuotų baldų pareigūnai aptiko panevėžiečiui kur kas aktualesnę prekę: gamyklines cigarečių dėžės. Iš viso Pagėgių kriminalistai rado 5200 pakelių cigarečių „Minsk Capital MS“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą panevėžiečiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Automobilis ir cigaretės saugomos Pagėgių pasienio rinktinėje. Vairuotojas po apklausos paleistas. Panevėžiečiui skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Paaiškėjo, kad krovininis automobilis „Fiat Ducato“ priklauso vienai Panevėžio rajone registruotai įmonei, kuri užsiima krovinių pervežimu. Rugsėjį pasieniečiai taip pat buvo sulaikę kitą šios įmonės automobilį, kuriuo taip pat gabentas neteisėtas krovinys.

Galerija

Komentarai

  • Taigi kraustosi ir kraustosi. Su visom nelegaliom cigaretem.

    • Viskas šioje firmoje yra nelegalu, viršsvoriai visados, darbo laikas 24/7 be miego, darbuotoju išnaudojimas ir maksimalus išsipisinėjimas:)

      • ,

        • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų