Soccer Football - Germany v Mexico - FIFA Confederations Cup Russia 2017 - Semi Final - Fisht Stadium, Sochi, Russia - June 29, 2017 Germany’s Leon Goretzka scores their second goal REUTERS/Carl Recine TPX IMAGES OF THE DAY

Konfederacijų taurės finale – Vokietija ir Čilė

Antrajame Konfederacijų taurės turnyro pusfinalyje Sočyje užtikrintą pergalę iškovojo Vokietijos futbolininkai, 4:1 (2:0) įveikę Meksikos rinktinę.

Du įvarčius vokiečiams pačioje mačo pradžioje, 6 ir 8 min., įmušė Leonas Goretzka, 59-ąją minutę pasižymėjo Timo Wereneris, o jau per teisėjo pridėtą laiką įvartį įmušė Aminas Younesas. 89-ąją minutę rezultatą buvo sušvelninęs Marco Fabianas.

Sekmadienį vokiečiai turnyro finale susitiks su Čile, o Meksika dėl trečiosios vietos žais su Portugalija. Trečiadienį pirmosiose pusfinalio rungtynėse Portugalija po 11 m baudinių 0:3 pralaimėjo Čilei.

Portugalai neįmušė visų trijų savo bandymų, baudinius atrėmė vartininkas Claudio Bravo ir padovanojo pergalę Čilei. Nei Čilės, nei Vokietijos rinktinės nėra buvusios laimėjusios Konfederacijų taurės.