Nebežaidi? Parduok.

Kompiuteriniai žaidimai: galimybė užsidirbti

Kompiuteriniai žaidimai: galimybė užsidirbti

Kompiuteriniai žaidimai yra neatsiejamas įvairaus amžiaus žmonių laisvalaikio praleidimo būdas, nukeliantis žaidėjus į fantastikos įkvėptus pasaulius, kuriuose veiksmas niekada nesibaigia. Visgi vaizdo žaidimai gali ne tik praturtinti laisvalaikį – šis hobis taip pat yra ir ekonomiškas. Inovatyvi pardavimų platforma „Eneba“ 2021-ųjų m. sausį pradėjo fizinių pardavimų projektą, per kurį Lietuvos gyventojai gali užsidirbti iš mėgstamos veiklos. Žaidėjai kviečiami parduoti nebenaudojamus žaidimų diskus, konsoles bei jų priedus, pasinaudojant perspektyvia kompiuterinių žaidimų rinka ir palankia svetainės pardavimų platforma.

Sparčiai populiarėjantis pramogų sektorius

Idėja sukurti platformą, kurioje Lietuvos gyventojai galėtų saugiai parduoti bei pirkti fizines žaidimų prekes, „Enebos“ komandai kilo jau senokai, o dabar ji tapo išpildyta realybe. Ne paslaptis, kad nors kompiuteriniai žaidimai yra ganėtinai jauna pramogų industrija, ji sėkmingai varžosi su filmų ir muzikos pramogų sektoriais, o rinkos plėtra – viena sėkmingiausių tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Šios svetainės fizinių pardavimų projektas yra puiki proga lietuviams pasinaudoti šia rinka ir parduoti nebenaudojamas ir retro žaidimų konsoles, diskus.

Jau dabar fizinių pardavimų tendencijos rodo, kad populiariausių prekių viršūnėje puikuojasi „Xbox Series X“, „Xbox One“, „Nintendo Switch“, „PlayStation 4“ ir „PlayStation 5“ konsolės, geriausi PS4 žaidimai. 2020 m. lapkričio mėnesį pasirodė „Microsoft“ bei „Sony“ gamintojų devintosios kartos konsolės, kurių techniniai parametrai pranoksta visus iki šiol išleistus šių serijų modelius. Dėl šios priežasties šiuo metu yra itin perkamos „PlayStation 5“ konsolės ir jų kaina neatbaido net taupiausių žaidimų entuziastų. Tad daugelis suskubo atnaujinti turimą įrangą ir parduoti 8-osios bei senesnių kartų žaidimų diskus, konsoles, jų priedus gerokai mažesnėmis kainomis.

Visiems skirta platforma

Ši pardavimų platforma skirta visų žaidėjų poreikiams. Internetinėje parduotuvėje Eneba.com galima įsigyti tiek skaitmeninius žaidimų raktus, tiek fizines prekes patraukliomis kainomis. Svetainės komanda uoliai dirba siekdama užtikrinti saugią pardavimų platformą bei greitą apsipirkimo patirtį. Norintiesiems parduoti suteikiamas 5 eurų premija nuo pirmojo pardavimo, o skelbimo įdėjimas bei prekių siuntimas yra nemokami. Be jokių papildomų mokesčių pardavėjai gali ne tik susigrąžinti dalį pajamų, bet ir užsidirbti papildomai. Analogiškai šia platforma gali mėgautis ir pirkėjai – konkurencingos kainos bei vis augantis prekių pasirinkimas suteikia palankią progą atnaujinti turimą įrangą ir įsigyti žaidimus pigiau.

Saugi pardavimo bei pirkimo patirtis

Eneba.com komanda akylai filtruoja skaitmeninių prekių tiekėjus, siekdama užtikrinti saugumą bei patikimumą. Šiuo metu šios svetainės patikimumo rodiklis „Trustpilot“ vertinimų platformoje siekia net 4,6 balo. Užtikrinto saugumo siekiama ir su fizinių žaidimų bei įrangos pardavėjais. Dedant prekę Eneba.com svetainėje, pardavėjams nurodoma, kokią informaciją dera pateikti apie prekę, ir prašoma, kad ji būtų kuo tikslesnė. Tai svarbu dėl to, kad atsiimta prekė atitiktų pirkėjo lūkesčius.

Pirkėjui įsigijus prekę, pardavėjui pinigai pervedami tik po patvirtinimo, jog įsigytas pirkinys atitinka visą skelbime nurodytą informaciją. Ši sistema užtikrina, kad tiek pirkėjas, tiek pardavėjas dalyvautų pardavimo procese lygiavertiškai ir būtų garantuojamas saugumas. Augantys pardavimai, geros prekybos tendencijos ir didėjanti prekių pasiūla svetainėje rodo, kad šis metodas puikiai tinka abiem pusėms.

Puiki proga užsidirbti

Fizinių kompiuterinių žaidimų, konsolių bei jų priedų pardavimai yra unikali proga tiek norintiesiems parduoti, tiek suinteresuotiems papildyti savo žaidimų kolekciją ar optimizuoti turimą įrangą, įsigyti naujas konsoles. Pasinaudokite šia ekonomiška alternatyva atlaisvinti vietą namuose tvariu būdu bei susigrąžinti didžiąją dalį pajamų, kurias galite išsigryninti ar tikslingai išleisti norimoms reikmėms. Be to, tai pasirenkantys gyventojai prisideda prie tvaresnės aplinkos kūrimo, nes užuot įranga ar diskai patektų į aplinką, ji patenka atgal į rinką. Taip puoselėjamas tvarumas bei ekonomiškumas.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų