Jau dešimt metų Panevėžio gatvėmis maršrutinį autobusą vairuojantis P. Paltarokas džiaugiasi, kad gali dirbti mėgstamą darbą, o laisvą laiką skirti šeimai. P. Židonio nuotr.

Komfortiška kelionė po miestą

Komfortiška kelionė po miestą

Keliauti į darbą automobiliu ar rinktis alternatyvų transportą? Persėsti į autobusą verta ne tik tarptautinę dieną be automobilio.

Panevėžys kasmet investuoja ne tik į dviračių takų atnaujinimą, bet ir viešojo transporto plėtrą. Susisiekimas su bet kuriuo miesto rajonu maršrutiniais autobusais dabar išties patogus, o važiavimo kaina – viena mažiausių šalyje.

Nors oficiali Panevėžio autobusų parko istorija skaičiuojama nuo 1958 m., tačiau jau 1930 m. po miestą važinėjo du autobusai, o tuometė miesto Taryba leido atidaryti autobusų eismą ir patvirtino pirmąsias eismo taisykles. Šiemet neoficialų 90-metį švenčiantis Panevėžio autobusų parkas dabar turi 102 autobusus. Prie vieno jų vairo kasdieną sėdantis 63-ejų Povilas Paltarokas prieš dešimt metų į Panevėžio autobusų parką atėjo išlipęs iš vilkiko kabinos. Autobuso vairuotojas tvirtina, kad tai buvo jo geriausias sprendimas.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 22 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • pasakos…, parkas nežino kada gimęs, parko steigimo data visais laikais buvo 1958 m.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų