Kokios yra geriausios universalios padangos?

Kokios yra geriausios universalios padangos?

Vis daugiau žmonių nebeperka dviejų sezoninių padangų komplektų, o pasirenka vieną, kurį gali naudoti visus metus. Tai visos Europos tendencija, kurią patvirtina didėjantys universalių padangų pardavimai.

Apsisprendimą pirkti universalias padangas visų pirma skatina mažesnė kaina ir patogumas. Perkant vieną padangų komplektą vietoj dviejų yra akivaizdi nauda, be to, galima papildomai sutaupyti: nereikia mokėti už padangų keitimą kiekvieną sezoną ar jų saugojimą, jau nekalbant apie sutaupytą laiką stovint ilgose eilėse, kai ateina laikas keisti padangas. Tačiau, kokios universalios padangos bus geriausias pasirinkimas?

Universalios padangos – kaip pasirinkti?

Jei pirkimo kriterijumi būtų techninis sudėtingumas, taigi ir su juo susijusi kaina, galima rinktis iš trijų segmentų, į kuriuos skirstomos visos padangos.

  • „Premium“ – tai brangiausi modeliai, tačiau kartu ir aukščiausios kokybės, kurią patvirtina naudojamos pažangios technologijos. Šio segmento universalios padangos yra atsparios intensyviam naudojimui, todėl rekomenduojamos vairuotojams, kurie daug važinėja mieste ir mėgsta dinamišką vairavimą. Jos pasižymi komfortu, geromis eksploatacinėmis savybėmis ir dideliu sukibimo lygiu;
  • Vidutinio segmento universalios padangos yra geriausio kainos ir kokybės santykio padangos, o tai reiškia, kad už prieinamą kainą gausite gerų savybių padangas. Vidutinio segmento padangos nėra tokios techniškai pažangios kaip aukščiausios klasės padangos ir neturi naujausių techninių savybių, tačiau tai yra geros kokybės padangos, užtikrinančios pakankamą saugumo, komforto ir sukibimo lygį ramiai važiuojant nedideliu greičiu;
  • Paskutinis segmentas – ekonominės klasės padangos. Mažiausiai modernios, bet bene pigiausios. Apie jas taip pat negalima sakyti, kad jos nėra geras ar racionalus pasirinkimas, jei važinėjama nedidelės galios automobiliu trumpais atstumais ir pirmenybė teikiama ramiam vairavimo stiliui. Tokiais atvejais ekonominės padangos puikiai tiks. Tačiau tokios padangos neužtikrina didelių eksploatacinių savybių, gero sukibimo ir komforto, greičiau dėvisi, tačiau jomis važiuoti nėra pavojinga.

Kaip visada, konkretaus modelio ir segmento padangų pasirinkimą lems jūsų biudžetas ir poreikiai. Žinoma, nereikia taupyti saugumo srityje, tačiau kartais taip pat neverta permokėti, kai žinome, kad iš įsigytų padangų negausime maksimalios naudos. Todėl nusprendę rinktis universalias padangas, išanalizuokite jų savybes ir palyginkite, ar jos atitinka jūsų poreikius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų