Kokio tipo lubinius šviestuvus išsirinkti namams?

Kokio tipo lubinius šviestuvus išsirinkti namams?

Lubiniai šviestuvai grįžo į madą. Jie suteikia namams daugiau jaukumo ir prabangos nei įleidžiami LED lubiniai šviestuvai. Tad, kiekvienas norintis savo namus paversti jaukumo ir prabangos oazę, renkasi puošnesnius, dėmesį patraukiančius šviestuvus. Keletą populiariausių variantų aptarsime žemiau.

Tiesiogiai prie lubų be tarpo montuojami įleidžiami šviestuvai puikiai tinka patalpoms su žemomis lubomis. Juos lengva montuoti naudojant esamus laidus. Didelio skersmens įleidžiamas šviestuvas uždengs senesnių, mažų šviestuvų žymes ant lubų. Kadangi jie tvirtai priglunda prie lubų paviršiaus, šie šviestuvai turi ir kitų privalumų:

  • Lengva prižiūrėti, nes nerenka dulkių ar vabzdžių;
  • Žemo profilio šviestuvai tinka žemoms luboms;
  • Saugesnis intensyvaus eismo vietose ir vaikų kambariuose;
  • Didelis praktiškų, nebrangių dizainų pasirinkimas;
  • Madinga apdaila, tokia kaip juoda, žalvaris ir auksas, kad atitiktų namų apšvietimą.

Pusiau įleidžiami lubų šviestuvai montuojami su lubų stogeliu ir trumpu kotu, todėl armatūra pakabinama nuo lubų. Kadangi tarp šviestuvo ir LED įleidžiamo lubų šviestuvo yra tarpas. Dauguma pusiau įleidžiamų lubų šviestuvų suteikia daugiau šviesos. Pusiau įleidžiamų šviestuvų savybės:

  • Idealiai tinka įėjimams, fojė, miegamieji, koridoriai, vonios kambariai, virtuvės;
  • Galima naudoti su žemesnėmis lubomis virš valgomojo stalo;
  • Ryškesnis apšvietimas, kai šviesa atsispindi nuo baltų lubų;
  • Lengva prieiga pakeisti lemputes;
  • Siūlo daugybę dizaino stilių.

Dėl savo papildomo ilgio šie lubų šviestuvai siūlo platesnį dekoratyvinių detalių asortimentą. Rasite kvarco kristalų su auksu.

Lubiniai šviestuvai turėtų derėti su jūsų virtuvės dizainu, valgomojo sietynu ir svetainės apšvietimu. Net ir tradiciniuose namuose skirtingiems kambariams reikia darnaus dizaino plano.

Taip pat, lubų šviestuvai neprivalo derėti iš vieno kambario į kitą – jie turi būti panašūs savo masteliu, stiliumi ir spalvomis. Nemaišykite itin puošnių šviestuvų su labai paprastais stiliais.

Lubų šviestuvų pirkimo patarimai

Turėkite po ranka savo kambarių sąrašą su lubų aukščio matavimais. Surūšiuokite lubų šviestuvus pagal dydį, spalvą, gyvenimo būdą ir kambario stilių. Skliautinėms arba katedros luboms ieškokite įleidžiamo apšvietimo, pakabinamų šviestuvų ar sietynų.

Iš pažiūros lubų šviestuvai yra paprastas, nesudėtingas sprendimas aplinkos apšvietimo poreikiams patenkinti. Tačiau dėl kelių įprastų klaidų jūsų kambarys gali būti aptemęs ir neįkvėptas

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų