Klebonui teks ieškotis vairuotojo

Klebonui teks ieškotis vairuotojo

Velnio lašams sunku atsispirti ne tik paprastiems mirtingiesiems, bet ir bažnyčios tarnams. Į policijos rankas pakliuvo automobilį neblaivus vairavęs Miežiškių Švč. M. Marijos parapijos kunigas Rimantas Visockis.

Kelių eismo taisykles dvasininkas pažeidė dar pernai gruodį. Ankstų rytą jį Miežiškių miestelyje, Nevėžio gatvėje, sustabdė patruliavę policijos pareigūnai. Į alkoholio matuoklį vairuotojas įpūtė 0,64 prom.

Už automobilio vairavimą esant neblaiviam kunigui skirta 300 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti.

R. Visockis savo nusižengimo „Sekundei“ komentuoti nesutiko.

Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas neigiamai vertino šį poelgį. Jis, pasak vyskupo, garbės nedaro ne tik dvasininkui, bet ir bet kuriam kitam asmeniui, kuris girtas sėda prie vairo.

„Kiekvienas pats atsako už savo elgesį ir atsako pagal teisės aktus. Girtas negali važiuoti ne tik dvasininkas, bet ir ministras ar kitas žmogus“, – sakė vyskupas.

Kaip dabar pas parapijiečius ir bažnyčios reikalais važinės prasikaltęs kunigas, vysk. L. Vodopjanovas tvirtino nesirūpinantis. Vairuotoją ar kitą būdą atlikti savo pareigoms, pasak vyskupo, kolega turės rasti pats.

Paklaustas, ar alkoholis – rimta problema tarp dvasininkų, vysk. L. Vodopjanovas teigė, jog tai – dar tikrai ne masinis reiškinys. Bet bėdų dėl šios priklausomybės, pripažįsta vyskupas, išties yra. Kai kuriems kunigams net siūloma gydytis ir jie sutinka.

„Mano žiniomis, ankstesnis vyskupas yra siūlęs kai kuriems kunigams gydytis nuo priklausomybės. Ir iš tiesų po terapijos jie pasveiksta, atsistoja ant kojų“, – tvirtina Panevėžio vyskupijos ganytojas.

Komentarai

  • koks kosmaras…..

  • Kur. Veryga! Kodel baznycioje per misias neuzdraudzia vyna gerti?

  • MORALAS JŪS durniai negerkit – dievas mato ….., o man galima, bet policija mano kitaip. Šaunuoliai!

    • Atsakyti
  • tai po misiu vaziavo isgeres is tos taures vynelio ir ipute,koks cia kriminalas.Seniau gimtadieni svente skambindamas varpais…..

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų