(BNS nuotr.)

Klausimas apie mįslingą susitikimą G. Kildišienę suerzino

Klausimas apie mįslingą susitikimą G. Kildišienę suerzino

Pasaulinio bestselerio „Haris Poteris“ tiražu autobiografiją išleidusi, bet nė gimtajame mieste skaitytojų antplūdžio nesulaukusi buvusi Seimo narė Greta Kildišienė ignoruoja klausimus apie mįslingą jos bei Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio susitikimą su viešųjų ryšių specialistais ir teisininkais.

G. Kildišienė vengia paaiškinti, kodėl prireikė specialistų konsultacijos.

Su panevėžiete susisiekti jau kurį laiką sudėtinga. Moteris į „Sekundės“ skambučius neatsiliepinėja, tačiau bendrauja susirašinėdama trumposiomis žinutėmis.

Nusiuntus žinutę, kad domimasi ketvirtadienio naktį Vilniuje, viešųjų ryšių agentūroje vykusiu susitikimu, į klausimą, kokios temos jame aptartos, G. Kildišienė atsiuntė piktą atsakymą reikalaudama liautis ją šmeižus. Knygos autorė pareiškė nuo ketvirtadienio 18 val. laiką leidžianti su dukra.

„Ir džiaugiuosi puikiu vasarišku oru“, – trumpojoje žinutėje rašė buvusi Seimo narė.

Patikslinus, kad žiniasklaida ją užfiksavo išeinančią iš agentūros apie 17 val. ir dar kartą pasiteiravus, kokius gi klausimus aptarė su LVŽS lyderiu R. Karbauskiu, viešųjų ryšių specialistais bei teisininkais, G. Kildišienė atsakyti nebesiteikė.

R. Karbauskis telefonu nepasiekiamas. Pastaruoju metu tokios taktikos parlamentaras griebiasi gana dažnai, nors iki Seimo rinkimų su žiniasklaida bendraudavo noriai ir net negalėdamas atsiliepti į skambučius, vėliau pats visada perskambindavo. Kaip užduoti klausimus R. Karbauskiui, neturėjo ką patarti ir jo padėjėjai, vis siūlę skambinti mobiliuoju telefonu.

Klausimą apie rėmėjus ignoravo

R. Karbauskis viešai neigia asmeniškai prisidėjęs prie partijos bičiulės knygos leidybos, finansavimo ir viešinimo reikalų.

Visgi G. Kildišienė, šią savaitę sulaukusi „Sekundės“ klausimo, ar tarp rėmėjų buvo R. Karbauskis arba su juo susijusios įmonės, atsakymą nutylėjo. Panevėžietė taip pat nepanoro atsakyti, ar yra LVŽS narė ir kokias pareigas partijoje užima.

Kad G. Kildišienė priklauso LVŽS, patvirtino viena iš partijos pirmininko pavaduotojų Rima Baškienė.

„Iš partijos narių G. Kildišienė nėra pašalinta. Ji tik nebėra pirmininko pavaduotoja ir Panevėžio skyriaus pirmininkė. Yra eilinė partijos narė“, – „Sekundei“ teigė R. Baškienė.

G. Kildišienė kol kas nepareiškė noro dalyvauti atnaujinto LVŽS skyriaus, kuriam vadovauja jos artimas bičiulis ir Seimo nario R. Karbauskio padėjėjas Deividas Labanavičius, veikloje. Tačiau, pasak R. Baškienės, partijoje, nors ir nedaug, bet yra narių, nepriklausančių skyriams.

Į skaitomiausias nepateko

„Sekundė“ jau rašė, kad rekordiniu, 30 tūkst. tiražu, kokį lig šiol Lietuvoje pavyko pasiekti nebent bestselerio „Haris Poteris“ autorei Dž. K. Rouling, autobiografinę knygą „Atvirai“ išleidusiai G. Kildišienei į skaitomiausias rašytojas prasimušti nepavyko. Knygynai Lietuvoje užsisakė vos kelis šimtus panevėžietės autobiografijos egzempliorių, tačiau ir tiek nepasirodė per mažai. Per pirmąsias šešias dienas, kada naujai išleistų knygų perkamumai būna didžiausi, net Panevėžyje, gimtajame G. Kildišienės mieste, tebuvo nupirkta vos porą egzempliorių.

Autorė „Atvirai“ išleidimo aplinkybių nekomentuoja. Knygoje nurodyta, kad ją išleido leidykla „Amatas“, kuriai vadovauja pati G. Kildišienė, tačiau kur leidinys atspausdintas, nutylėta. Lietuvos leidėjų asociacijos vykdančiosios direktorės Aidos Dobkevičiūtės teigimu, nurodyti spaustuvę leidinyje nėra privaloma, nors pageidautina.

Knygos leidybos kaštus G. Kildišienė irgi nutyli. Preliminariais duomenimis, debiutuoti kaip rašytojai jai galėjo atsieiti bent 23 tūkst. Eur., o kad knyga nebūtų nuostolinga, turėtų būti nupirkta mažiausiai 4000 jos egzempliorių.

Komentarai

  • Nematau reikalo apie tokias ,,asabas,, kalbeti.Kas ji? eiline bobele susidirbusi savo reputacija.TASKAS.

  • O gal tai buvo įsimylėjėlių pasimatymas,tai ar būtina visiems žinoti. Nebūkite tokie smalsūs ponai, juolab, kad ponia Kildišienė yra ne viešas asmuo ir jos gyvenimas neturėtų būti viešai aptarinėjimas. O iš tikrųjų jos pagrindinė bėda yra tai, kad ji velniškai graži. Faktas patvirtinantis taisyklę „graži, tai nebūtinai ir laiminga“

  • Supratau, kodėl knygos neperka. Kaip pirks „Atvirai“, jei realybėje yra uždarai.

  • Susireiksmines laikrastukas,kuriame ir paskaityti nera ko.Na gal reklamos daug.Palinkeciau maziau kisti nosi ten kur ir uodas nekisa kai ko Cia liaudies ismintis.

  • Ar dar nepabodo ziniasklaidai rasyti apie viena ir ta pati. Zinokit , kad skaitytojai jau nebeskaito situ kvaloku jusu straipsneliu, nebesistenkit. Nei cia mums idomi ta Kildisiene, nei jos knyga, nei tirazai.

  • Nebesinori net į tą snukį žiūrėti

  • Atsirado matai rasytoja.

  • Visi žino, jog knygos suredagavimas ir išleidimas daug kainuoja…Greta Kildišienė išmesta iš Seimo nuo žiemos niekur nedirba…tai iš kokių lėšų ir kas padėjo jai išleisti autorinę knygą ir dar tokiu dideliu tiražu?Gal Aitvarai

  • Ta aferiste ziurke baigia uzknysti visus,vagiu atmata

  • Ir koks mūsų reikalas,kad ji išleido knygą,nepatinka nepirkim ir neskaitykim,bet matyt vistiek įdomu. Ji nebe seimo narė ir neprivalo atsakinėti į klausimus. Šlykštu,kaip dirba purvasklaida,parašykit ką nors gražaus,neužsiimkit pletkais,atsibodo.

Rodyti visus komentarus (10)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų