Klausimai apie greituosius kreditus, kylantys dažnam klientui

Klausimai apie greituosius kreditus, kylantys dažnam klientui

Greitasis kreditas – smulkiųjų kreditorių teikiama paslauga, orientuota į skirtingų klientų turimų poreikių patenkinimą. Pavyzdžiui, dalis klientų, kuriems yra reikalingi greiti pinigai, yra prislėgti tokių sudėtingų, nepavydėtinų bėdų, kaip, pavyzdžiui, negalėjimas įsigyti būtinų medikamentų, „kapsintys“ įsiskolinimai už komunalines paslaugas, negalėjimas patenkinti būtinų vaikų poreikių ir panašiai. Tuo tarpu kiti, nepaisant to, jog skaičiai banko sąskaitoje tarsi bando atkalbinėti nuo tokio elgesio, naudojasi greita paskola kaip būdu gyventi įdomesnį, turiningesnį gyvenimą. Pastarieji, pavyzdžiui, skolinasi tam, jog galėtų išvykti atostogauti ar įsigyti aktualius mokymus.

Dar vienas privalumas, dėl kurio vertinami greitieji kreditai internetu – faktas, jog kredito bendrovės neprašys pateikti įrodymų, kur buvo išleista paskola. Pavyzdžiui, net jei buvo imta paskola, konkrečiai įvardinama kaip greitasis kreditas automobiliui, niekas netikrins, už kokią sumą pirkote transporto priemonę ar kiek išleidote senos remontui. Kaip tikslingai bus panaudotas skubus kreditas, priklauso tik nuo paties kliento sąmoningumo ir atsakingumo. Tad laisvė, kurią suteikia kreditoriai ir nesudėtingas paskolos išdavimo procesas – kartu ir savotiškas kliento finansinio raštingumo žinių patikrinimas.

Kokie reikalavimai keliami asmenims, norintiems gauti greitąjį kreditą internetu?

Greitieji kreditai internetu yra išduodami tik žmonėms, atitinkantiems tam tikrus reikalavimus, kuriuos diktuoja Lietuvos bankas. Tai – įstaiga, reguliuojanti visą greitųjų kreditų rinką. Faktas, jog greita paskola internetu „nemėtoma“ į visas puses kiekvienam, jos panorusiam, apsaugo tiek kredito bendroves, tiek ir potencialius jų klientus. Kreditoriams sumažėja tikimybė, kad klientas, gavęs paskolą, nesugebės laiku jos grąžinti. O klientams griežtesni reikalavimai sumažina riziką, jog greitos paskolos internetu, užuot išsprendusios finansines problemas, taps dar didesniu galvos skausmu.

Bent 19 metų sulaukęs, pastovias pajamas gaunantis, neturintis neįvykdytų finansinių įsipareigojimų: tai – tipinis profilis asmens, kuris atitinka elementariausius kriterijus, būtinus potencialiam greitojo kredito gavėjui. Tiesa, kreditorius, vertindamas asmens galimybę gauti greitąją paskolą, vertina ir kitą svarbią informaciją.

Jei Jums aktualu greitasis kreditas internetu, norimo kreditoriaus interneto svetainėje užpildykite paraiškos formą. Svarbu suprasti, jog šis veiksmas nėra įsipareigojimas imti kreditą. Tiesiog klientas gauna atsakymą, ar konkreti kredito bendrovė sutiktų suteikti paskolą internetu ir kokios kredito sąlygos būtų pasiūlytos. Rekomenduojama paraiškas pateikti kelioms kredito bendrovėms ir, išanalizavus pateiktus pasiūlymus, pasirinkti, kurio kreditoriaus siūlomas greitasis kreditas garantuoja geriausias sąlygas. Pavyzdžiui, greitas kreditas be palūkanų – kai kurių kreditorių pasiūlymas naujiems klientams, leidžiantis paskolą iki tam tikros sumos, konkrečiam laikotarpiui gauti be palūkanų.

Kaip gauti paskolą internetu?

Kaip ir sufleruoja pavadinimas, greitasis kreditas telefonu – tai galimybė pageidaujamą sumą pasiskolinti paprastai ir patogiai, be būtinybės išeiti iš namų. Nesvarbu, iš kurio kreditoriaus nuspręsite skolintis, paskolos išdavimo procesas dažniausiai yra panašus. Paraišką pateikti gali tik klientai, turintys paskyrą kredito bendrovės internetinėje svetainėje. Tai padarysite, suvedę nurodytus asmens ir kontaktinius duomenis bei, pasirinkus priimtiniausią būdą, patvirtinę savo tapatybę.

Kiti aktualūs klausimai, susiję su greitaisiais kreditais

Neretam vartotojui gali kilti klausimas, ką reiškia sąvoka „greitieji kreditai telefonu“? Naudojantis išmaniuoju telefonu, galima atlikti tokius pačius veiksmus, kaip ir kompiuteriu ar planšete. Vadinasi, ir patvirtinti savo tapatybę bei pateikti greitosios paskolos paraišką. Žinoma, gauti paskolos, tiesiog paskambinus telefonu ar išsiuntus trumpąją SMS žinutę, negalima.

Daliai klientų neaiškumų gali sukelti ir terminas „greitas kreditas visa parą“. Paraišką paskolai gauti galima pateikti bet kuriuo paros metu, nesvarbu, tai būtų 10 valanda vakaro ar 3 valanda ryto. Tačiau, remiantis sugriežtintomis greitųjų kreditų išdavimo taisyklėmis, pateiktos paraiškos yra vertinamos tik nustatytomis kreditoriaus darbo valandomis. 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų