Klasikiniai kvepalų aromatai – ir dienai, ir vakarui

Klasikiniai kvepalų aromatai – ir dienai, ir vakarui

Kvepalų internete asortimentas yra išties gausus. Atsižvelgdami į kvepalų natas, galime surasti daugeliui gerai žinomų sportininkų, dainininkų, aktorių vardų kvepalus ar įvairių mados namų aromatus. Pastarųjų kuriami kvepalai dažnu atveju yra pelnę pasaulinį pripažinimą, o kai kurie aromatai yra tapę tokiais populiariais, jog yra įvardijami kaip klasikiniai, kuriais susidomėjimas nemažėja ištisus dešimtmečius.

Tad kokie kvepalai yra pelnę pasaulines simpatijas, yra tinkami ir dienos, ir vakaro metui?

  1. CHANEL mados namus, įkurtus dar 20-ojo amžiaus pradžioje, žino turbūt kiekvienas. Šie mados namai garsėja savo rūbų kolekcijomis, o taip pat klientus džiugina aukštos kokybės kvepalų aromatais. Vieni populiariausių moteriškų CHANEL kvepalų – „COCO Mademoiselle“. Šis aromatas tinkamas tiek jaunoms merginoms, tiek brandžioms moterims. Šis mados namų kvapas yra koncentruotas, ilgai išliekantis, o jo natas sudaro apelsinai, rožės, jazminai, vanilė, pačiulis, muskusas.
  2. Versace „Bright crystal“ moterims ir Versace „Eros“ kvepalai vyrams – dar vieni Italijos mados namų aromatai, kuriuos dievina moteriškos ir vyriškos lyties atstovai visame pasaulyje. Sakoma, jog šie aromatai yra sukurti savimi pasitikintiems, drąsiems asmenims, kurie ieško tobulo kvapo visiems metų laikams ir bet kokiam paros metui.
  3. Prekinis ženklas Moschino pirmąjį aromatą sukūrė moterims, tačiau sulaukus didžiulio pasisekimo, ėmė kurti kvepalus ir vyrams. Klasikiniais Moschino aromatais yra įvardijami „Uomo“ aromatas vyrams ir „Cheap and chich“ moterims. Šiuolaikiški, subtilūs bei saldesni aromatai yra parduodami visame pasaulyje ir yra populiarūs renkant kvepalus kaip dovanas.
  4. Gucci prekinio ženklo moteriški kvepalai „Guilty“ buvo sukurti 2010 metais, tačiau stebint šio aromato pardavimus visame pasaulyje, jam taip pat pranašaujama klasikinio aromato sėkmė. Moteris žavi ne tik medienos kvapo akordas, bet ir įspūdingas šių kvepalų buteliukas.
  5. Hermes „Terre d Hermes“ vyriškas aromatas – klasiką bei gerą skonį vertinantiems vyrams. Šių kvepalų sudėtyje yra augalų ir mineralų kvapai, kurie susijungę tarpusavyje sukuria nepamirštamą ir ilgai išliekantį kvapą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų