KKSC rankininkams – bronziniai apdovanojimai

Gegužės 5-7 d. Kauno rajone Garliavoje vyko Lietuvos rankinio čempionato U-12 amžiaus grupės finalinės varžybos, į kurias tarp keturių geriausiųjų komandų pateko be pralaimėjimų visą reguliarųjį sezoną žengusi Panevėžio KKSC berniukų komanda.

Panevėžiečiai pirmąją finalų dieną susitiko su Varėnos SC rankininkais ir galingai rungtyniavę nepaliko jokių vilčių priešininkui nugalėdami rezultatu 29:15.

Antrąją dieną KKSC rankininkai susitiko su Vilniaus SM „Tauras“ komanda. Nepavyko pirmasis kėlinys kurį 16:11 laimėjo vilniečiai. Nors po pertraukos pavyko varžovus pavyti, tačiau varžybų pabaigoje sėkmingiau žaidė Vilniaus komanda ir nugalėjo 23:21.

Paskutinę varžybų dieną laukė praėjusių metų čempionė Eisiškių A. Ratkevičiaus SM komanda, kur ir sprendėsi kas taps Lietuvos U-12 nugalėtojais.

Nuo pat varžybų pradžios užvirė atkakli kova. Pirmajame kėlinyje pranašiau žaidė panevėžiečiai, o antrajame kėlinyje po emocingų atkaklių varžybų švieslentė rodė taikų rezultatą 20: 20.

Tad pirmoji vieta atiteko Eisiškių A.R.SM komandai – 8 taškai. Antra vieta atiteko Vilniaus „Tauro-SM“ – 7 taškai.

Panevėžio KKSC rankininkai liko treti – 6 taškai.

Komandoje finalinėse varžybose pagirtinai kovojo ir geriausio žaidėjo prizais apdovanoti Ąžuolas Targonskas (14 įvarčių), komandos kapitonas Aironas Ožalinskas (16 įv.), jiems gerai talkino Kipras Kunickas (15 įv.), Šarūnas Jatužis, Arminas Grigaliūnas, Jokubas Galvanauskas ir kt. žaidėjai.Vartus labai patikimai gynė Viljamas Liaudanskas.

Trenerio Valdemaro Burbos vadovaujama komanda nusiteikusi rimtai treniruotis ir kitais metais siekti čempionų vardų.