P. ŽIDONIO nuotr.

Kitokia žalioji zona – jau kitąmet

Kitokia žalioji zona – jau kitąmet

Viena po kitos savo rūbą keičiančios Panevėžio gamtos oazės tampa traukos vietomis.

Praėjusią savaitę buvo išrinktas naujo Kniaudiškių parko rangovas. Planuojama, kad jau kitąmet panašiu metu miesto gyventojai turės dar vieną žaliąją erdvę.

Kaip žadama, naujasis parkas bus kitoks nei panevėžiečiams jau pažįstami – su varlių koridoriais, vabzdžių viešbučiais ir Eglei žalčių karalienei paliktomis užduotimis.

Beveik 8 hektarų teritoriją tarp Nemuno, Molainių, V. Alanto ir Kniaudiškių gatvių jau mėginta paversti parku maždaug prieš dešimtmetį, tačiau daugiau kaip milijono litų investicijos tuo ir pasibaigė – tik dviejų trijų metrų pylimai, kurie jau apaugę krūmynais ir žolėmis, liudija apie anuomet buvusius planus šią vietą turėti kaip rekreacinę zoną. Tačiau tikimasi, kad šįkart bus kitaip.

Visą straipsnį skaitykite liepos 23 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Milijono litų investicija ?? Parodykit kur , nejaugi galvojate , kad tauta , gyvenanti Panevėžyje , yra tiek naivi ir kvaila ? Aūūūū , viešojo intereso gynimo prokuratoriai , pasiraitokit rankoves ir parodykit mums tuos herojus – rangovus , o ypač tuos užsakovus , kurie iššvaistė mūsų pinigus .
    Žurnalistai , ištyrę šią mįslingą istoriją , galėtų gauti tarptautinę premiją korupcijos viešinimo srityje .

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų