Kiokušin karatė varžybose panevėžiečiams šypsojosi sėkmė

Savaitgalį Kėdainiuose vyko moksleivių taurės kiokušin karate varžybos. Tai vienas iš daugiausiai dalyvių sutraukiantis renginys. Šiemet varžybose dalyvavo 700 dalyvių.

Panevėžio kiokušin karate klubo „Argus“ treneris Remigijus Olšauskas varžyboms paruošė 14 sportininkų komandą. U-14 amžiaus grupėje III vietas iškovojo Valdas Kriūnas (virš 70 kg grupė), Ugnė Navokreščenichaitė (virš 60 kg grupė) ir Kristupas Magelinskas (50 kg grupė). U-16 amžiaus grupėje I vietą pelnė Edvinas Žiaugrė (iki 70 kg). U-18 grupėje I vietas iškovojo Nojus Zakarauskas (70 kg) ir Eglė Tičkūnaitė, III vietas – Aurelija Gegnerytė (65 kg grupėje) ir Tautvydas Nakrošis (70 kg grupė).

Lapkričio 10-11 d. Lenkijoje, Kielce mieste vyks Europos kiokušin karate U-16 ir U-22 čempionatas. Jame savo jėgas išbandys klubo „Argus“ lyderis, šių metų Lietuvos U-22 čempionas Jūras Sokolovas (vorio kategorijoje virš 85 kg).