Septynerius metus produkciją kinams tiekęs Panevėžio „Kalnapilis“ žino, ką reiškia griežtas ir netikėtas partnerių iš Azijos „ne“. Po tokio verdikto dar pavasarį pilnus prekių konteinerius įmonei teko gabentis namo, o rudeniop megzti ryšius su Taivanu.
Dabar tokioje situacijoje atsidūrusi visa Lietuva, dėl lapkritį Vilniuje atidarytos Taivano atstovybės sukėlusi Kinijos pykčio priepuolį.
Visgi verslas teigia įtampos pasekmes pajutęs jau anksčiau pradėjus klibėti Lietuvos ir Kinijos santykiams.
„Gegužę, kai buvo paskelbtas Lietuvos pasitraukimas iš 2012-aisiais įkurto bendradarbiavimo tarp Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos šalių formato, dar žinomo „17+1“, sulaukėme savo partnerių atsako Kinijoje“, – teigia stambų pirkėją staiga praradusios bendrovės „Kalnapilis-Tauro grupė“ direktorius Marijus Valdas Kirstukas.
Ką Panevėžio aludariai buvo pasiekę per 7–8 metus, nubraukta vienu mostu. Nebuvo priimta netgi paskutinė panevėžiečių produkcijos siunta, keliavusi jūra į Kiniją.
Visą straipsnį skaitykite sausio 5 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.
Komentarai
sankcijos vadinamos pikcio priepoliu
Reikia buti be smegenu, kad nesuprasti, kad LR seimas ,,kerpa sparnus,,, o ne Kinija.
Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/kinija-kerpa-aukstaitijos-sostines-verslo-sparnus/
Čia dar tik žiedeliai.Uogos bus vėliau.Dėl mūsų „patrijotų“kentėsime visi.
Išgyvensime. Lietuviai neverkia ir visada randa gerų sprendimų. Tegul verkia ir aimanuoja Kinija visam pasauliui, kaip mes tokie maži juos skriaudziame
Duok motyvacija kentėti milijardinius nuostolius
Gabreliuka šikniuka nuopelnas!Kad kaleiman sestu kartu su seneliu- marazmatiku iki gyvos galvos!
Netik kinija bet viskas čia hujovai kainos kaip šveicarijoj algos kaip ukrainoj, todėl mes emigruojam, todėl pas mus ir pabėgelius seimas už ausu atytempia, vsio lietuvos nebera ir nafik nereikėjo jos nes lietuvis sabaka pažėkit i lenkus draugiški tarpusavi ir t.t. o litovcas grynas sabaka niekam tykes tik išmaišyt po europa šita netikusia veisle ir užmiršt.