Kijyve – smarkiausios per eilę savaičių raketų atakos

Kijyve – smarkiausios per eilę savaičių raketų atakos

Sekmadienio rytą Rusija vėl paleido raketas į Kyjivą ir Ukrainos sostinės priemiestį, pranešė Ukrainos generalinis štabas.

Buvo smogta karinei ir civilinei infrastruktūrai, pranešė Kyjivo karinė vadovybė. Tai buvo smarkiausias regiono puolimas per kelias savaites.

Kijevo meras Vitalijus Klyčko savo „Telegram“ kanale taip pat pranešė apie raketų smūgius. Jis sakė, kad nukentėjo pietrytinis Darnickio ir vakarinis Dniprovskio rajonas.

V. Klyčko sakė, kad kol kas apie žuvusius žmones nepranešta, tačiau vienas žmogus dėl sužalojimų gydomas ligoninėje. Jis sakė, kad įvykio vietoje dirba gelbėjimo tarnybos.

Valdžios institucijos pranešė, kad raketomis taip pat buvo apšaudytas Brovarų priemiestis, kuris per karą buvo ne kartą apšaudytas. Žalos mastas kol kas buvo nežinomas.

Socialinėje žiniasklaidoje buvo dalijamasi gaisrų ir dūmų debesų nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Daugelyje jų buvo girdimas smūgių garsas. Ryte pasigirdo oro pavojaus sirenos. Gyventojų nuolat prašoma tokiose situacijose eiti į slėptuves.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų