P. Židonio nuotr.

Keliuose pasipylė avarijų

Keliuose pasipylė avarijų

Sekmadienį slidžiuose keliuose avarijos pylėsi viena po kitos. Nevaldomi automobiliai trankėsi vieni į kitus.

Net trys automobiliai sekmadienį, apie 12.30 val., susidūrė kelyje Panevėžys–Kupiškis, ties Naujikų kaimu. Policijos pirminiais duomenimis, 77–erių vyras, vairuodamas automobilį BMW X3, važiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio lengvojo automobilio „Audi A4“ ir su juo susidūrė. Nuo smūgio automobilis „Audi“ išvažiavo į priešingą kelio pusę ir trenkėsi į priešprieša atvažiuojantį „Opel“.

Per avariją nukentėjo 73–ejų keleivė, važiavusi BMW X3. Jai Respublikinė Panevėžio ligoninėje nustatytas kryžkaulio lūžimas, krūtinės ląstos sumušimas. Moteris išleista gydytis į namus.

Tą pačią dieną, apie 14.30 val., kelyje Vilnius–Panevėžys automobilis „Suzuki“, vairuojamas 63–ejų vyro, važiuodamas antra eismo juosta ir baigdamas lenkimo manevrą, dėl slidžios kelio dangos tapo nevaldomas, o už jo važiavęs automobilis „Mitsubishi“ nespėjo sustoti ir automobiliai susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo „Suzuki“ 50–metė keleivė bei vairuotojas. Moteriai nustatytas rankos sumušimas, o vairuotojui kūno sumušimas. Abiem paskirtas ambulatorinis gydymas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų