BNS nuotr.

Keliuose – neprognozuojami, girti vairuotojai

Keliuose – neprognozuojami, girti vairuotojai

Būtent neblaivūs prie vairo sėsti nusprendę piliečiai šeštadienį sukėlė daugumą eismo įvykių.

Joninių dieną Rokiškio rajono Buivėnų kaime pareigūnams sustabdžius automobilį „VW Passat“, jaunam jo vairuotojui nustatytas 1,66 promilės girtumas. Įtariama, kad 21-erių jaunuolis sukėlė eismo įvykį ir iš jo pasišalino. Dėl galvos sumušimo, patirto eismo įvykio metu, jis paguldytas į Rokiškio rajono ligoninę.

Vos po dvylikos minučių Lukštų kaime įvyko avarija. Neturėdamas teisės vairuoti ir neblaivus 32 metų vyras sėdo prie „Audi“ vairo ir, važiuodamas prieš eismą, susidūrė su kitu „Audi“ automobiliu. Buvo apgadintos abi transporto priemonės, bet žmonės, laimė, nenukentėjo. Prieš eismą važiavusio automobilio vairuotojui nustatytas 0,92 promilės girtumas.

Per Jonines policijos pareigūnams įkliuvo ir daugiau neblaivių vairuotojų. Panevėžyje, J. Biliūno gatvėje, smarkiai išgėręs vyras vairavo automobilį „Renault Megane Scenic“. Jis sulaikytas. 43-ejų vairuotojui nustatytas 2,62 promilės girtumas.

Rokiškio rajono Rokiškėlių kaime patikrinimui sustabdžius automobilį „Opel Astra“, paaiškėjo, kad jo vairuotojas ne tik girtas – pripūtė 2,05 promilės, – bet ir neturi teisės vairuoti. 56-erių vyras sulaikytas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų