BNS nuotr.

Keliuose – neblaivių vairuotojų desantas

Keliuose – neblaivių vairuotojų desantas

Neblaivūs vairuotojai pavojų kelia ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tačiau nei didelės baudos, nei teisų atėmimas jiems nė motais.

Šeštadienio popietę, apie 14.33 val. kelio Panevėžys-Pasvalys-Ryga, Sereikonių k. ribose, buvo sustabdytas visiškai girtas 27-erių vyras, gyvenantis Panevėžio r., Pragarėlės k. Šis vairavo mopedą F31, kuris nebuvo įregistruotas įstatymo nustatyta tvarka. Įtariamasis sulaikytas, jam nustatytas net 3 prom. girtumas.

Dar vienas neblaivus mopedo vairuotojas sulaikytas Kupiškio rajone. Šeštadienį apie

21.30 val. pranešta, kad Kupiškio r. Adomynės k., Adomo Vilėniškio g. namo kieme buvo sustabdytas motopedas, kurį vairavo 26-erių neblaivus vyras, gyvenantis Anykščių r., Svėdasų mstl. Įtariamasis uždarytas į areštinę, jam nustatytas 2,62 prom. girtumas.

Panašiu metu, apie 21.14val. pranešta, kad Biržų r., Bliūdžių k., Žilvyčių g. 39-erių Biržų rajono gyventojas vairavo automobilį „Audi A6“ būdamas neblaivus (2,18 prom. girtumas). Įtariamasis sulaikytas.

Į areštinę pateko ir neblaivi dailiosios lyties vairuotoja. Apie 21.29 val. pranešta, kad Panevėžio rajone, Raguvoje, Nevėžio gatvėje neblaivi moteris vairavo lengvąjį automobilį „Mitsubishi Carisma“. Įtariamoji sulaikyta, jai nustatytas 2,16 prom. girtumas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų