Keliuose – girtų vairuotojų paradas

Keliuose – girtų vairuotojų paradas

Akivaizdu, kad lietuviai švęsti be alkoholio dar neišmoko. Ir visai nesvarbu, ar tai valstybinės, ar asmeninės šventės. Šventinį savaitgalį prie vairo sulaikyta kaip niekad daug neblaivių asmenų.

Šeštadienio rytą, apie 7.33 val. Kupiškio r., Uoginių k., kelyje Antašava–Akmeniai 2, 7 km šalikelėje pastebėtas nuvažiavęs nuo kelio automobilis „Ford Galaxy“, už kurio vairo miegojo neblaivus 32-ejų vyras. Miegoti toliau vyriškiui teko areštinėje, jam nustatytas 1, 69 prom. girtumas.

Tą pačią dieną apie 11 val. neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas ir Panevėžyje, J.Tilvyčio g. 35-erių panevėžietis vairavo automobilį „VW Golf“. Jam nustatytas net 2,26 prom. girtumas.

Pavakaryje taip pat nustatyti du neblaivūs vairuotojai. Apie 16 val., Rokiškio r., kelyje Pandėlys–Suvainiškis–Nereta, 6, 400 km., Panemunio mstl. 28-erių rokiškėnas policijai įkliuvo ne tik neblaivus (1,65 prom. girtumas), bet ir neturėjo teisės sėstis prie automobilio „VW Golf“ vairo. Įtariamasis sulaikytas.

Dar vienas neblaivus vairuotojas sulaikytas prie galingo traktoriaus vairo. Apie 18.35 val. Kupiškio r., kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys 47,8 km patikrinti sustabdytas traktorius „Massey Ferguson“, kurį vairavo neblaivus 50-metis. Kupiškėnui nustatytas sunkus, net 2,86 promilių girtumas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų