Sekmadienį paryčiais Velžio kelyje sukultas „Alfa Romeo“ išgabentas į policijos sulaikytų transporto priemonių saugojimo aikštelę. T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Keliuose – girti, beteisiai vairuotojai ir avarija su pabėgimu

Keliuose – girti, beteisiai vairuotojai ir avarija su pabėgimu

Apskrities pareigūnams nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto teko tramdyti mėgėjus sėsti prie vairo išgėrus. Daugiausia promilių rasta vairuotojos iš Subačiaus kraujyje.

Šeštadienį 4.50 val. Kupiškyje, Krasnavos gatvėje patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Renault Megane Scenic“. Jo 39-erių vairuotoja, kaip paaiškėjo, važinėjosi neblaivi – nustatytas 2,13 promilės girtumas. Moteris buvo sulaikyta.

Tą pačią dieną 16.32 val. Panevėžio rajono kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys pareigūnams įkliuvo 1993 metais gimęs karsakiškietis. Prie automobilio „Audi A6“ vairo vyras sėdo ne tik neblaivus (1,97 promilės girtumas), bet ir neturėdamas teisės vairuoti.

20.55 val. jau Panevėžio mieste, Staniūnų gatvėje sustabdytas automobilis „VW Multivan“ ir dar vienas neblaivus beteisis vairuotojas. 1984 metais gimęs Panevėžio rajono gyventojas iš Juodlieknio kaimo pripūtė 1,82 promilės.

Galiausiai sekmadienio paryčiais, dar neprašvitus, policijos pareigūnams teko aiškintis avarijos Velžio kelyje aplinkybes. Čia „Alfa Romeo“ vairuotojas transporto priemonės nesuvaldė visiškai tiesioje kelio atkarpoje.

Pirmiausia kliudžiusi šaligatvį, mašina apsisuko ant kelio ir trenkėsi į kitoje jo pusėje esančius bortus, gatvės apšvietimo stulpą, kurį nulaužė, ir, nuskriejusi dar kelias dešimtis metrų, rėžėsi į elektros skydinę.

Krintančio gatvės šviestuvo nuolaužos apgadino netoliese stovėjusį kitą automobilį. O kaip reikiant aplamdyto „Alfa Romeo“ vairuotojas iš avarijos vietos paspruko. Atvykę policijos pareigūnai ir medikai sudaužytoje mašinoje rado tik keleivį. Medikai jį – įtariama, neblaivų, – nugabeno į ligoninę, iš kur vyras paspruko nesulaukęs apžiūros.

Įvykio aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų