P. Židonio nuotr.

Kelionės autobusu – nykstanti prabanga

Kelionės autobusu – nykstanti prabanga

Automobilių taršos mokesčiai, augantys degalų akcizai ar miesto centrų uždarymas transporto priemonėms turėtų paskatinti visuomenę rinktis keliones autobusais, tačiau ir jų sparčiai mažėja.

Viešasis transportas aplenkia nebe tik atokesnes vietoves. Net į didmiesčius iš Panevėžio beliko vos vienas kitas reisas.

Vežėjai jau garsiai kalba, kad tarpmiestinių reisų gali dar labiau sumažėti, mat po poros metų, atsiradus prievolei keleivius vežti ne senesniais nei dešimties metų autobusais, ne pačius geriausius laikus išgyvenančios įmonės nepajėgs leisti sau tokių investicijų.

Panevėžiečiai jau dabar turi itin atidžiai planuotis keliones autobusais, mat sumažėjus reisų ir maršrutų, tampa sunku pasiekti net ir didžiuosius miestus.

Visą straipsnį skaitykite sausio 19 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Komentarai

  • Esu priversta keliauti autibusais,nes nevairuoju.Dukra su šeima apsigyveno Širvintose.Prieš pandemiją iš Panevėžio į Širvintas buvo du maršrutai.Pandemijos metu vieną panaikino.Taip ir liko tik vienas.Tiek į vieną pusę,tiek į kitą.Labai nepatogu.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų