Į kelionę su „Sekunde“

Į kelionę su „Sekunde“

Patikima, patikrinta informacija ir ilgam išliekantys įspūdžiai – tokį intriguojantį derinį parengė „Sekundė“, spaudos auditorijos tyrimų duomenimis skaitomiausias dienraštis Panevėžio apskrityje.

Verta užsukti

Jau nuo rytojaus, rugsėjo 27– 29 dienomis, „Cido“ arenoje vyk­siančioje parodoje „Expo Aukštaiti­ja 2019“ užsukusiųjų į „Sekundės“ ir „Panevėžio balso“ stendą lauks maloni staigmena.

Užsukusieji į mūsų stendą visiems 2020 metams dienraštį „Sekundė“ ir savaitraštį „Panevėžio balsas“ galės užsipre­numeruoti tik už 48 Eur ir dalyvauti loterijoje. Jos laimėtojas patirs neretai laikraščio puslapiuose aprašomų kelionių įspūdžių, nes prizas – ilgai nepamirštamas kruizas „Tallink“ keltu į Švedijos sostinę, nuostabųjį kalėdinį Stokholmą.

Ir tai – ne vienintelės staigmenos.

Visi svajojantys aplankyti karališkąją Švedijos sostinę už patrau­klią kainą galės įsigyti bilietus į kruizinę kelionę keltu „Sekundės“ stende. Specialūs pasiūlymai galios kelionėms nuo lapkričio 20-os­ios iki gruodžio 29 dienos. Keliones už specialią kainą bus galima įsigyti parodos metu ne tik stende bet ir WWW.TALLINK.LT su kodu: SEKUNDE, kuris galios „Expo Aukštaitija 2019“ parodos metu, rugsėjo 27–29 dienomis.

Jūsų lauks dvi naktys 11–12 denių kelte ir diena jau pasi­dabinusiame Kalėdoms Stokholme. Tokia kelionė keturvietėje kajutėje, priklausomai nuo pasirinktos datos, kainuos nuo 50 eurų. Tad plaukiant keturiese, vienam asmeniui įspūdžių kupina išvyka atsieis tik nuo 12,50 Eur.

Norintieji galės papildomai įsigyti maitinimą kelte.

Ne akcijos metu keturvietės kajutės kaina svyruoja apie 130–150 eurų.

„De Luxe“ kajutės, prilygstančios 50 kvadratinių metrų butui, įrengtos viršutiniame denyje su įspūdingu vaizdu per langą, kaina taip pat itin patraukli – nuo 130 eurų. Į ją įskaičiuoti specialūs pusryčiai dviem asmenims, šampanas. Įprastai kalėdiniu laikotarpiu ši kajutė kainuoja apie 500 eurų.

Įspūdžiai garantuoti

„Tallink“ pardavimų vadybininkės Kotrynos Lužeckienės teigimu, kruizinėse kelionėse į Stokholmą kelto keleiviams siūloma daug pramogų. Norintieji atsipalaiduoti gali mėgautis sauna, sūkurine vonia su atsiveriančiu vaizdu į jūrą. Kiekvieną vakarą vyksta ne­mokami šou su skirtinga programa. Smagiai laiką praleisti galima dainuojant karaokę, klausantis gyvos muzikos ar linksminantis naktiniame šokių klube. Neužmiršti ir patys mažieji. Jų kelte laukia įvairūs žaidimai, kamuoliukų vonia, auklių edukacinės programos.

Keliones „Tallink“ keltu, pasak K. Lužeckienės, pamėgę labai įvairaus amžiaus žmonės. Per mokinių atostogas keliauja daug vaikų, prieš Kalėdas kelionę laivu darbuotojams dovanoja įvairios įmonės ar švenčiami vakarėliai, dažnai čia pramogauja šeimos. Vis daugiau žmonių kelionę keltu renkasi ir asmeninėms šventėms. Laivo informacijos centre užregistravus jubiliatą, programos metu jis pakviečiamas į sceną, gauna dovanėlę, o visa salė trimis kalbomis sudainuoja „su gimimo diena“.

Po smagios nakties ryte atplaukus į Švediją, keliautojus pasitiks šventiškai pasidabinusi sostinė. Čia laukia įvairūs muziejai, kalėdi­niai turgeliai, Stokholmo centre prieš Kalėdas galima pačiužinėti specialiai išlietoje čiuožykloje.

Pasak K. Lužeckienės, „Tallink“ už papildomą mokestį norin­tiems organizuoja ekskursiją po Švedijos sostinę, tačiau miestą galima apžiūrėti ir savarankiškai – keleivių patogumui šalia ter­minalo įrengta autobusų stotelė.

Nemažai žmonių prieššventiniu laikotarpiu į Švediją vyksta ir apsipirkti. Tuo labiau kad tuomet būna ir viso pasaulio pirkėjų nekantriai laukiama išpardavimų karštinė – Juodasis penktadienis.

O lauktuvių namiškiams galima įsigyti ir kelto bemuitėse parduotuvėse.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų