ELTA nuotr.

Kelininkai įspėja dėl savaitgalį prognozuojamo stipraus ir pavojingo vėjo

Kelininkai įspėja dėl savaitgalį prognozuojamo stipraus ir pavojingo vėjo

Ateinantį savaitgalį vairuotojai turėtų būti ypač budrūs keliuose, nes šalyje prognozuojamas itin audringas ir pavojingas vėjas, įspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Šeštadienį visoje šalyje numatomi krituliai – daugiausia šlapdriba. Pūs smarkus pietų, pietvakarių vėjas. Pirmoje dienos pusėje vėjas dar labiau įsisiautės, pajūryje prognozuojama stipri audra. Vairuotojų kelininkai prašo atkreipti dėmesį į tai, kad esant stipriam vėjui ant kelių dangų, ypač miškingose vietovėse, gali būti nuvirtusių medžių ar nukritusių šakų, taip pat gali palinkti arba nuvirsti kelio ženklai.

Nors keletą dienų šalyje vyravo šiltesni orai, eismo dalyviai turi atsižvelgti į nuolat besikeičiančias žiemiškas eismo sąlygas, kelių būklę. Ant kelio dangos naktį ir anksti ryte gali formuotis plikledis, todėl vairuotojams būtina atsižvelgti į kelio dangos būklę ir pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną, greitį, taip pat reiktų nelenkti kitų transporto priemonių, jei nėra būtinybės, o persirikiuojant būti ypač atidiems, pabrėžia kelininkai.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų