Keičiasi ligonių bei gimdyvių lankymo tvarka Panevėžio ligoninėje

Keičiasi ligonių bei gimdyvių lankymo tvarka Panevėžio ligoninėje

Remiantis VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus įsakymu, nuo 2020 m. kovo mėn. 2 d. draudžiamas hospitalizuotų pacientų lankymas, išskyrus gimdyvių sutuoktinių, partnerių ar gimdyvių raštišku patvirtinimu vieno iš pasirinktų šeimos nario dalyvavimas gimdymo metu.

Privaloma sąlyga – dalyvaujantis asmuo turi būti sveikas, neturėjęs kontakto su asmenimis iš epidemiologinių COVID -19 viruso židinių. Dalyvaujant gimdyme privalomas epidemiologinio režimo laikymasis. Dalyvaujančiam gimdymo metu ir priešgimdyvinėje palatoje, bendraujant su gimdyve, medicinos darbuotojais, privaloma vilkėti ligoninės išduotą aprangą ir dėvėti veido kaukes, visą gimdymo laikotarpį neiti iš skyriaus, klinikos patalpų.

Leidimą dalyvauti gimdyme sutuoktiniui, partneriui ar gimdyvės raštišku patvirtinimu vienam iš šeimos narių išduoda skyriaus vedėjas ar budintis gydytojas, užpildant direktoriaus nustatytą lankymo leidimo formą.

Artimųjų atnešti medikamentai, medicininės ir asmens higienos priemonės pacientams perduodami per skyrių vyr. akušerį ar budintį akušerį.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų