Kaziuko mugė atkeliauja į Panevėžį

Kaziuko mugė atkeliauja į Panevėžį


Jau vasario 26 d. į Panevėžio Laisvės aikštę atkeliaus spalvinga ir gausi Kaziuko mugė. Ši miestiečius ir miesto svečius džiuginanti mugė sukvies prekybininkus iš visos Lietuvos.

Mugėje gurmanus kvieste kvies natūralaus raugo duona, šimtalapiai, kaimiški rūkyti mėsos gaminiai, Sakartvelo duona, rankų darbo šokoladas, natūralūs saldumynai, prieskonių mišiniai, naminiai sūriai ir daug kitų gardėsių. Tačiau mugėje ne tik pilvą pradžiuginsite, bet ir akis turėsite į ką paganyti, galėsite namo parsinešti tautodailininkų ir amatininkų keramikos, medžio, lino ir vaško gaminių. Norintieji atnaujinti pavasario garderobą ras mugėje unikalių drabužių, aksesuarų, galanterijos dirbinių.

Tad pasižymėkite vasario 26 dieną savo kalendoriuje ir atvykite į gausiąją Panevėžio Kaziuko mugę.

Bus laikomasi visų tuo metu galiojančių saugumo reikalavimų.

 

Komentarai

  • Jeigu mugės metu bus pastebėta bet kokią veikla , kai transporto priemonėmis būtų gadinama nauja aikštės danga ar įrenginiai , bus kviečiama policija ir viešosios tvarkos skyrius bus priverstas nustatyti nuostolius . Aikštės rekonstrukcija kainavo mokesčių mokėtojams tokius pinigus , kad jūsų 1000 mugių pajamos jų neatpirks , taip kad būkit pilietiški ir elkitės atsakingai .

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų