Dainius Labutis (ELTA) nuotr.

Katedros aikštėje prasidėjo Šeimų sąjūdžio mitingas

Katedros aikštėje prasidėjo Šeimų sąjūdžio mitingas

Penktadienį Vilniaus katedros aikštėje vyksta Lietuvos šeimų sąjūdžio rengiamas mitingas. Policijos duomenimis, šiuo metu Katedros aikštėje yra susirinkę apie 4 500 žmonių, kol kas pažeidimų nefiksuota, sulaikytų asmenų nėra.

Katedros aikštėje, jos prieigose, prie Seimo budi gausios policijos pajėgos.

Lietuvos simbolika pasipuošę susirinkusieji laiko plakatus su užrašais „Putinas = Lukašenka = Šimonytė, diktatorių vieta už grotų“, „Ar pasirašei referendumą?“.

Scena papuošta plakatais, skelbiančiais: „Mažiau Briuselio, daugiau sveiko proto!“, „Seimo narys be sąžinės, Tauta be ateities“, „STOP illegal immigration“, „Stop diktatūrai Lietuvoje“, „Sugrąžinkime LIETUVĄ tautai“, „Dž. Sorošą lauk iš Lietuvos!“.

Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimundas Grinevičius teigia valdžiai norįs perduoti linkėjimus, „kad pagaliau pradėtų dirbti“.

„Mūsų reikalavimai visi nuo gegužės 15-osios, kurie buvo nenagrinėti. Viskas lieka tas pats ir reikalavimai tik didėja“, – žurnalistams sakė R. Grinevičius.

Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas įsitikinęs, kad mitingas praeis ramiai.

„Taip, su policija viskas suderinta, bendras darbas, kiekvienas žingsnis suderintas“, – patikino jis.
Tuo metu paklaustas apie finansavimą renginiui, R. Grinevičius patikino, kad nei iš partijų, nei iš užsienio valstybių renginiui nebuvo skirta „nė lito“.

„Finansavimas – nė vieno lito nėra nei partijos, nei Baltarusijos, nei Ukrainos. Ir kuris žurnalistų nori, gali atvykti pas mane, atspausdinti išrašą ir gali pasitikrinti“ , – sakė Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas.

Mes nesiruošiame prie Seimo

R. Grinevičius kreipėsi ir į susirinkusius mitinguotojus prašydamas neketi provokacijų.

„Noriu visų paprašyti. Mes žinome, kad Lietuvos šeimų sąjūdį palaiko tikrai supratingi žmonės, taikūs. ir tokie dalykai, kur feisbuke (nuotraukos – ELTA), kad stovi Seime privaryta tankai ir kažkokios mašinos, jos tikrai nebūtinos šiandien“, – į susirinkusiuosius kreipėsi R. Grinevičius.

„Ir visų dar prašau: nekreipkite dėmesio, kad aptvertos tvoros Vyriausybės, nekreipkite dėmesio, kad aptvertos Seimo tvoros, mes nesiruošiame ten“, – pridūrė jis.

R. Grinevičius mitinguotojus patikino, kad jokios provokacijos ar eisenos nėra suderintos. Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas akcentavo, kad savo tikslų galima pasiekti tik taikiais metodais.

„Būtent rugpjūčio 10 d. įvykiai tikrai pakenkė mūsų organizacijai, kadangi mes tikrai nebuvome organizatoriai, tai visas bėdas bandė nurašyti ant mūsų. Bet kadangi jūs mus palaikote – šiandien bus taiku, gražu“, – teigė Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas.

Komentarai

  • Komedija.

    • Atsakyti
  • Čia tragedija. Jei Vyriausybė ir Seimas klausys 4500-ties, o kitų Lietuvos piliečių ne, tai nebebus demokratija. Niekaip nesueina galai: jei už šeimą, prieš visuotinę piderastizaciją, tai būtinai ir prieš vakcinacija. Kas jiems pasidarė?

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų