Ženklai nukreips į populiariausias turistų vietas – aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą, Dainų slėnį, sinagogą, Jaunimo parką, Alytaus piliakalnį. Alytausidas.lt iliustracija

Kas yra populiariausias Dzūkijos sostinės svečių traukos objektas?

Kas yra populiariausias Dzūkijos sostinės svečių traukos objektas?

Alytaus mieste bus sumontuoti 34 kelio ženklai ir 18 rodyklių tam, kad į Dzūkijos sostinę atvykstantiems svečiams būtų lengviau rasti lankytinus objektus.

Ženklai nukreips į populiariausias turistų vietas – aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą, Dainų slėnį, sinagogą, Jaunimo parką, Alytaus piliakalnį. Viso į Alytaus miesto tarybos patvirtintų objektų sąrašą pateko 85, tačiau ne visi jie bus ženklinami.

„Daug vietų aplankiau Alytuje nepamenu tik kaip jos vadinamos. Labiausia patinka miesto centras“, – sakė dvejus metus Alytuje gyvenanti ir vietos kolegijoje studijuojanti afrikietė.

Alytiškiai, paklausti, kur nusivestų svečią, dažniausia minėjo naująjį dviratininkų ir pėsčiųjų tiltą, miesto centrą, Jaunimo parką. Pasitaikė ir originalių atsakymų – pavyzdžiui naujai atidaryti viešojo maitinimo objektai – „Dzūkų“ alaus restoranas, šašlykinė.

52 naujų kelio ženklų pastatymas kainuos 41 tūkst. 644 eurus. Penkiolika procentų prisidės Alytau miesto savivaldybė, likusi dalis – Europos sąjungos skirti pinigai. 10 lankytinų vietų Alytuje bus pažymėta šiemet, likusi dalis – per 2018 metus. Lankytinos vietos bus pažymėtos ne tik Alytuje, o ir visoje apskrityje.

Komentarai

  • Yra tikrai ką Dzūkijoje aplankyti…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų