G. Kartano nuotr.

Kas taps Metų panevėžiečiais

Kas taps Metų panevėžiečiais

Jau nuo spalio 1-osios Panevėžio savivaldybė laukia miesto bendruomenės pasiūlytų pretendentų Metų panevėžiečio vardui gauti.

„Praėjo dar vieni metai ir apibendrindami jų rezultatus vėl renkame iškiliausias, daugiausia pasiekusias, gyventojų pagarbą, pasitikėjimą ir palankumą pelniusias asmenybes. Tikiu, kad ir šiemet miesto bendruomenė aktyviai siūlys Metų panevėžiečio vardo vertus kandidatus“, – sako Panevėžio meras Rytis Račkauskas.
Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip penki Metų panevėžiečiai.
Jie apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje, švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus, profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją, labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams, visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą, miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas, savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą.
Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus. Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti Juozo Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.
Kandidatus į Metų panevėžiečius gali siūlyti visuomeninės organizacijos, institucijos, miesto gyventojai.
Teikiant siūlymą reikia nurodyti vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus.
Raštu pateiktos kandidatūros bus registruojamos Savivaldybės priimamajame.
Pasiūlymus Metų panevėžiečio vardui suteikti galima palikti ir prie Savivaldybės centrinio įėjimo įrengtoje pašto dėžutėje, skirtoje gyventojų prašymams, raštams ar kitiems dokumentams pateikti, taip pat siųsti el. paštu komunikacija@panevezys.lt arba skambinti tel. (8 45) 501 348.
Kandidatus galima siūlyti iki lapkričio 21 d.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų