nuotr. Pexels, Karolina Grabowska

Kas sudaro „Mommy makeover“ chirurginių procedūrų paketą?

Kas sudaro „Mommy makeover“ chirurginių procedūrų paketą?

Nėštumas – tai itin jaudinanti patirtis. Kartu su vaisiaus augimu keičiasi ne tik gyvenimo būdas, bet ir moters kūnas. Vienoms kūno pokyčius po gimdymo priimti lengviau, o kitoms – deja, bet ne. Tad šiandien vienas iš būdų, leidžiančių sugrąžinti buvusias kūno formas – Mommy makeover procedūrų paketas. Straipsnyje pateikiamos procedūros ir aptariami jų ypatumai.

Krūtų korekcijos

Nėštumo ir žindymo metu žymiai pasikeičia moters krūtinė. Ši paprastai padidėja, o vėliau dažnai negrįžta į buvusias apimtis ir formą. Pasitaiko ir krūtų asimetrijos atvejų. Atsižvelgiant į kiekvieną atvejį individualiai, plastikos chirurgai krūtinę gali ir sumažinti, ir pakelti, ir padidinti.

Pirmos konsultacijos metu įvertinama pacientės situacija ir aptariami lūkesčiai. Pagal poreikį krūtų didinimas galimas tiek implantais, tiek natūraliais kūno riebalais. Jeigu jau praėjo bent 6 mėnesiai po žindymo ir domina krūtinės didinimas, kreipkitės į patyrusius ir kvalifikuotus specialistus. Per pirmą konsultaciją gydytojai-chirurgai suteiks visą naudingą informaciją apie procedūrą.

Pilvo plastika

Nėštumo metu pilvo raumenys, oda ir audiniai išsitempia, kad saugiai apgaubtų vaisių. Šiam augant, didėja liemens apimtis, o dėl sukelto didelio krūvio išsibalansuoja ir tiesieji pilvo raumenys. Tad kita, dažnai atliekama procedūra po gimdymo – pilvo sienos plastika.

Šios procedūros metu sustangrinama sukritusi oda ir suglebę pilvo raumenys. Dažniausiai daromas pusmėnulio formos odos pjūvis. Taip pat šiek tiek virš gaktos iki šonkaulių lankų palaipsniui atkeliama pilvo oda, susiuvant pilvo raumenis. Šios operacijos metu bamba, atsižvelgiant į klubų proporcijas, įsiuvama į naują vietą pilvo vidurinėje linijoje.

Riebalų nusiurbimas

Neretai moterys nėštumo metu priauga svorio. Laikantis sveikos mitybos principų ir reguliariai užsiimant fizine veikla, svoris gali nukristi. Visgi, pasitaiko atvejų, kai priaugtų kilogramų sunku atsikratyti. Dėl šios priežasties, viena iš Mommy makeover procedūrų – riebalų nusiurbimas. Riebalai dažniausiai nusiurbiami nuo:

  • šlaunų;
  • sėdmenų;
  • pilvo.

Riebalų šalinimui naudojami nerūdijančio plieno vamzdeliai, kurie sujungiami su specialiu siurbliu. Riebalai nusiurbiami atlikus 1 cm dydžio pjūvius. Be to, su nusiurbtais pacientės riebalais galima padidinti krūtinę. Žinoma, pirmiausia, riebalai yra išplaunami bei filtruojami ir tik tada suleidžiami į krūtinę.

Aukščiau minėtos procedūros yra vienos iš populiariausių tarp pagimdžiusių moterų. Svarbu paminėti, kad nereikia skubėti kreiptis į plastikos chirurgą. Tad patariama kreiptis į specialistą praėjus bent 6 mėnesiams po maitinimo krūtimi pabaigos. Po tiek laiko moters kūnas atsiga

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų