„Sekundė“ ir „Panevėžio balsas“ savo skaitytojams siūlo galimybę kasdien sulaukti laikraščio ne tik už mažą kainą, bet ir kiekvienam patogiausią mokėjimo būdą. V. Bulaičio nuotr.

Karštos naujienos – išsimokėtinai

Karštos naujienos – išsimokėtinai

Arčiausiai skaitytojo esantis nepriklausomas ir visoje Panevėžio apskrityje vienintelis dienraštis „Sekundė“ bei savaitraštis „Panevėžio balsas“ savo skaitytojams siūlo galimybę kasdien sulaukti laikraščio ne tik už mažą kainą, bet ir kiekvienam patogiausią mokėjimo būdą.

Suprasdama, kad šaltuoju sezonu gyventojų išlaidos gerokai ūgteli dėl nepigaus šildymo, kad užpuolus virusams ir gripui tenka plačiau atverti pinigines vaistams, tačiau nenorėdama palikti miesto ir rajono gyventojų be svarbiausių naujienų, „Sekundės“ ir „Panevėžio balso“ redakcija skelbia išsimokėjimo akciją.

Užsiprenumeruoti visiems 2018 metams šiuos du laikraščius su pristatymu į namus tereikia pradžioje turėti tik 25 Eur iki lapkričio 30-osios sumokėti pirmajai įmokai. Kitos dvi įmokos bus dar mažesnės: teliks sumokėti 12,50 Eur iki kovo 31-osios ir dar 12,50 Eur iki birželio 30-osios.

Svarbiausia, kad išsimokėjimo akcija niekaip nesusijusi su bankų paslaugomis, todėl ši prenumerata nepabrangsta nė centu.

95-uosius leidimo metus skaičiuojantis savaitraštis „Panevėžio balsas“ ir dvidešimt ketvirtuosius metus spausdinamas dienraštis „Sekundė“ užima lyderiaujančias pozicijas ne tik Panevėžyje, bet ir šalyje.

Didžiausios rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės Lietuvoje KANTAR TNS duomenimis, 2017 m. dienraštis „Sekundė“ patenka į skaitomiausių šalies dienraščių penketuką.

Aktualios, įdomios temos, nepriklausomas požiūris į miesto ir rajono gyvenimą, leidžia ne tik išlaikyti lojalius skaitytojus, bet ir plėsti jų gretas.

Leidėjos ON Media, UAB, generalinė direktorė Rita Osteikienė džiaugiasi, kad panevėžiečiai dar kartą įrodė, jog Panevėžys yra skaitantis miestas. 2018-iesiems „Sekundę“ ir „Panevėžio balsą“ jau užsiprenumeravo beveik 10 proc. skaitytojų daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

„Tokie skaičiai mūsų kolektyvą džiugina, bet kartu ir įpareigoja. Dėkojame skaitytojams ir jaučiame didžiulę atsakomybę išlaikyti sau išsikeltą nešališkos, nepasiduodančioms politinėms ar kitokioms įtakoms, objektyvios ir etiškos žiniasklaidos lygį“, – teigė R. Osteikienė.

Pasak generalinės direktorės, didėjantis prenumeratorių skaičius yra ypač geras stimulas reklamdaviams pranešti apie save didžiausiai visame Panevėžio regione skaitytojų auditorijai. Kaip tik šį mėnesį dienraštyje „Sekundė“ ir savaitraštyje „Panevėžio balsas“ bet kokiai reklamai taikoma iki 50 proc. nuolaida.

Žiniasklaidos rinkoje tarp lyderių įsitvirtinę šie leidiniai ir toliau nusiteikę išlaikyti aukštai išsikeltą profesionalumo kartelę.

Redakcija ne tik ir toliau daug dėmesio skirs Panevėžio miesto ir rajono aktualijoms, politikos, ekonomikos, bendruomenės, šalies ir pasaulio įvykiams, bet ateinančiais metais skaitytojų laukia ne viena naujiena: parengta net keletas projektų įvairaus amžiaus skaitytojams – nuo paauglio iki senjoro. Kiekvienas ras sau tikrai aktualių, įdomių ir netgi intriguojamų temų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų