Karštoji linija 1808 trumpina darbo laiką

Karštoji linija 1808 trumpina darbo laiką

Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalių situacijų valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimu, trumpinamas Karštosios linijos darbo laikas.

Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į ekspertų siūlymus dėl mažėjančio besikreipiančiųjų srauto. Iki šiol visą parą Karštojoje linijoje 1808 budėjusi gydytojų ir savanorių komanda dirbs trumpiau – nuo 8 iki 23 val. Šiuo metu poreikio, kad Karštoji linija veiktų visą parą nėra. Reikiama pagalba visiems besikreipiantiesiems bus ir toliau užtikrinama.

Skambinti Karštosios linijos numeriu 1808 raginami gyventojai, kuriems pasireiškia į gripą būdingi ligos simptomai – karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas apsunkintas kvėpavimas, dusulys arba sugrįžusieji iš kelionės užsienyje, turėjusieji kontaktą su viruso nešiotoju. Gyventojai, paskambinę 1808 numeriu į Karštąją linija, konsultuojami pagal specialų algoritmą. Konsultuojantys specialistai pataria gyventojams saviizoliacijos, koronaviruso prevencijos ir kitais klausimais. Esant poreikiui, skambinantysis yra sujungiamas su Greitosios medicinos pagalbos dispečerine.

Karštojoje linijoje budintys specialistai taip pat susisiekia su pacientais, kurių ėminiai dėl koronaviruso paimti mobiliuose punktuose ir jiems patvirtinta ši infekcija. Apie neigiamus rezultatus žmonės, kurių ėminiai paimti mobiliuosiuose punktuose, informuojami trumpąja SMS žinute.

Komentarai

  • Laba diena. Esu užregistruota COVID -19 tyrimui. Data 2020-10-14,laikas:12.03 .Neatvyksiu, neš pati nevairuoju ir atvykti negalėsiu. Jokiu simptomu aš neturiu. Dabar esu izoliuota.

    • Atsakyti
  • Esu užsiregistravęs šiandien skiepitis Lit exspo patalpose/Prašau patikslinkite atvykimo laiką.AČiū.
    Algirdas Jukavičius Tel:869806953

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų