Karantinas emigrantų nesulaikė

Karantinas emigrantų nesulaikė

Per praėjusį dešimtmetį iš Lietuvos emigravo kone dešimtadalis gyventojų.

Pagal gyventojų skaičių sparčiausiai besitraukusiam Panevėžiui oficialioji statistika pernai įžiebė viltį pakilti iš demografinės duobės: emigruojančiųjų srautas slūgo, o sugrįžtančiųjų augo. Visgi šiandien baiminamasi, jog dėl koronaviruso sukeltos krizės ir išaugusio nedarbo situacija ir vėl iš esmės pasikeis.

Nors Lietuvos valdžia kvietė po pasaulį išsibarsčiusius tautiečius sugrįžti į gimtinę, juos skraidino ir plukdė namo specialiai užsakytais reisais, ne visi čia pasijuto laukiami ir vėl kraunasi lagaminus.

Dar ne taip seniai Panevėžio verslo ir politikos pasaulyje buvęs žinomas Linas Kaukėnas, už dovanotą kraują apdovanotas Lietuvos garbės donoro vardu, jau šešerius metus gyvena Anglijoje, dirbo tolimųjų reisų vairuotoju ir elektriku. Pandemija iš jo, kaip ir daugelio kitų, atėmė pragyvenimo šaltinį.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 30 dienos (šeštadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • Tik tokie buvę “verslininkai“ ir moka žurnalistui paverkti ant peties,kad parašytų straipsnį apie juos.Kodėl nepasisako kiek įmonių jau perėjęs Anglijoj,nebelabai kur ir priima jau,tik į tas kurios ant bankroto ribos. Čia “iš tos serijos vairuotojų“,kurie be 150 eur,už dieną,į kabiną nelipa.Normalūs vairuotojai ir per pandemiją turi darbo,o nevykėliai nors už straipsnį honorarą gaus…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų