(EPA-ELTA) nuotr.

Karaliui Karoliui III diagnozuotas vėžys

Karaliui Karoliui III diagnozuotas vėžys

Bakingamo rūmai pranešė, kad karaliui Karoliui III diagnozuota vėžio forma ir jis pradėtas gydyti.

„Per neseniai karaliui ligoninėje atliktą procedūrą dėl gerybinio prostatos padidėjimo buvo pastebėta atskira susirūpinimą kelianti problema. Vėlesni diagnostiniai tyrimai atskleidė vėžio formą“, – sakoma rūmų pranešime ir priduriama, kad Karolis pradėjo gydytis.
Karalius „nusiteikęs labai pozityviai“ ir „tikisi kuo greičiau grįžti eiti visas viešąsias pareigas“, sakoma rūmų pranešime.

Vėžio diagnozė 75 metų karaliui Karoliui III buvo nustatyta anksti, antradienį pranešė Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Rishi Sunakas.

„Laimei, tai buvo aptikta anksti, ir dabar mes visi linkime, kad jis gautų reikiamą gydymą ir visiškai pasveiktų“, – transliuotojui BBC sakė R. Sunakas.

JK premjeras sakė, kad po vėžio diagnozės nustatymo jis nuolat bendrauja su monarchu ir kad jų bendravimas tęsis įprasta tvarka.
Bakingamo rūmai pirmadienį pranešė, kad Karoliui III diagnozuotas vėžys ir jis pradėjo gydymą, o tai paskatino palaikymo bangą iš viso pasaulio.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas „X“ platformoje palinkėjo Karoliui „greitai pasveikti“ ir pridūrė: „Mūsų mintys yra su Didžiosios Britanijos žmonėmis“.

JAV prezidentas Joe Bidenas sakė, kad „ką tik išgirdo“ šią žinią ir yra „susirūpinęs“ dėl karaliaus Karolio, o Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau sakė, kad jis ir tauta „galvoja apie jo didenybę karalių Karolį III, besigydantį vėžį“.

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas savo socialiniame tinkle „Truth“ parašė, kad karalius yra „nuostabus žmogus“ ir kad „mes visi meldžiamės, kad jis greitai ir visiškai pasveiktų!“
Australijos ministras pirmininkas Anthony Albanese žurnalistams sakė, kad „visi australai siųs geriausius linkėjimus karaliui Karoliui, kad jis greitai pasveiktų“.

Izraelio užsienio reikalų ministras Israelis Katzas pasiuntė „žydų tautos draugui karaliui Karoliui maldas ir linkėjimus visiškai ir greitai pasveikti“.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų