Vandens šienapjovė. I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Kaprizingai amfibijai ieško pagalbininkų

Kaprizingai amfibijai ieško pagalbininkų

Trečias kartas nemeluoja, tad gal jau trečiais metais į upę pagaliau pavyks paleisti ir Panevėžio miesto savivaldybės amfibiją.

Apie 80 tūkst. eurų vertės vandens telkinių žoliapjovė nuo pradžių spyriojosi:  iš pradžių ieškota, kas galėtų ją valdyti ir kas apdraustų išskirtinę techniką, paskui tik išvaryta iš garažo amfibija sugedo.

Dabar suabejota dėl turkiškos mašinos galių ir daliai numatytų darbų ieškomi papildomi upės šienpjoviai. Savivaldybė jau paskelbė viešuosius pirkimus Nevėžio upės vagos priežiūros paslaugoms. Konkursas organizuojamas 4,4 km. upės atkarpai nušienauti.

„Savivaldybės pirkta upės žoliapjovė veikia, bet nėra labai galinga. Ji turėtų šienauti atkarpą nuo J. Biliūno gatvės iki Smėlynės g. tilto. O likusiai daliai iki Vakarinės gatvės perkame paslaugą. Kokia bus jos kaina, matysime po konkurso“, – teigia Panevėžio savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus specialistė Rūta Taučikienė.

Visą straipsnį skaitykite birželio 9 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • kaip debylai sedi savivaldybeje!!!! pirma perka !!!! bet nzn kas dirbs!!!! nebegalinga!!!!! jiems normalu ka 3 metus nenaudoja!!!!!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų