Vienas paskui kitą į viešumą kylantys dviračių sporto trenerių skandalai, pasak šio sporto federacijos vadovų, tik apsivalymo procesas ir kartų kaita. "Sekundės" archyvo nuotr.

Kaltinamas treneris – dar ir be diplomo

Kaltinamas treneris – dar ir be diplomo

Daug metų tvinkęs Lietuvos dviračių sporto pūlinys sprogo labiausiai aptėkšdamas Panevėžį. Kadaise miestą medaliais garsinę jaunųjų dviratininkų treneriai dabar nebeatsigina kaltinimų dėl padirbtų dokumentų, dopingo ir net smurto bei seksualinio priekabiavimo. Lietuvos dviračių federacija ramina, esą šitaip ši sporto šaka išsivalo.

Nebeišbrenda iš skandalų

Panevėžio dviračių sporto treneriai nespėja lipti iš skandalų. Vienas pirmųjų į šį liūną prieš porą metų įkliuvo po varžybų neblaivus prie vairo sulaikytas Aleksandras Mitunevičius. Jis 2016 metais kartu su kitais kolegomis treneriais buvo pričiuptas ir klastojantis dviračių varžybų protokolus.

Dėl suklastotų dokumentų dabar Panevėžio apylinkės teisme nagrinėjama ir dar viena byla. Joje figūruoja treneriai Vitalija Breivienė bei Vytautas Indreliūnas.

Praėjusį pavasarį įtarimai tarptautiniu mastu gulė ir ant nusipelniusio trenerio Antano Jakimavičiaus bei jo kolegės Solveigos Baleišytės, kurie galėjo įsivelti į dopingo platinimo tinklus. Klaipėdos apygardos prokuratūra dėl šio įvykio atlieka tyrimą.

Jam nepasibaigus, treneris A. Jakimavičius vėl – ant kaltinimais, šįkart dar baisesniais, pakloto pjedestalo. Dviračių sporto pasaulį sudrebino seksualinis skandalas, kurio epicentre atsidūrė tas pats treko čempionų meistras.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio, vasario 23d. dienraštyje „Sekundė“

Komentarai

  • koks treneris? Be kokio diplomo? Skaitei pats ka parasei?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų