„Kalnapilio nealkoholinis“ krepšinio žygis baigėsi įspūdingu Lietuvos rekordu: nugalėtojui – speciali rinktinės dovana

„Kalnapilio nealkoholinis“ krepšinio žygis baigėsi įspūdingu Lietuvos rekordu: nugalėtojui – speciali rinktinės dovana

Nr. 1 Lietuvoje „Kalnapilio“ nealkoholinio alaus iššūkis „Ištroškusiems pergalių“ baigė savo kelionę po Lietuvą. Tūkstančius dalyvių per visą vasarą sutraukusios akcijos paskutine stotele tapo ilgametes krepšinio tradicijas turintis Panevėžys. Ir tikrai ne veltui – čia užfiksuotas naujas šalies rekordas.

Rezultatą pagerino kone 1,5 metro

Užpraeitą savaitgalį minėtame 518-ajame Panevėžio gimtadienyje netrūko ryškių akcentų. Vienas jų – didelę vasaros dalį po įvairius Lietuvos miestus ir jų šventes keliavęs bei žmonių minias traukęs „Kalnapilio“ nealkoholinio alaus iššūkis „Ištroškusiems pergalių“. Galiausiai jis užsuko ir į pačią Aukštaitijos sostinės širdį – Laisvės aikštę.

Iššūkio metu panevėžiečiai ir miesto svečiai rankos taiklumą nuo baudų metimų linijos visų pirma išmėgino mesdami į 6 metrų aukštį iškeltą krepšį – būtent toks geriausias rezultatas užfiksuotas renginyje Klaipėdoje. Po kiekvieno taiklaus metimo ant specialaus krano pritvirtintas lankas buvo pakeliamas po 10 centimetrų, o aukščiausiai iškilo į 7,4 metro aukštį. Čia ranka nesudrebėjo ir vieną iš dviejų bandymų sėkmingai įgyvendino Aurimas Vasiliauskas, kuriam įteiktas Lietuvos krepšinio rinktinės parašais išmargintas krepšinio kamuolys.

„Panevėžio šventė jos dalyvius šiemet pasitiko šūkiu „Mėgaukis akimirka“. Jis ypatingas tapo ir „Kalnapilio“ nealkoholinio alaus iššūkio rekordininkui. Juk jam visam gyvenimui įsimins ta akimirka, kai kamuolys perskrodė tinklelį, ir tapo aišku, kad pasiektas Lietuvos rekordas. Šis pasiekimas garbingai nuguls prieš Kalėdas pasirodysiančioje knygoje „Įdomiausi Lietuvos rekordai“. Tad, kai ją atsivers, rekordininkas, neabejoju, turės dar vieną progą pasimėgauti akimirka“, – šypsosi „Kalnapilio-Tauro grupės“ rinkodaros direktorė Julija Šeiko.

Dalyvių – tūkstančiai

Siekdamas rekordo A. Vasiliauskas įveikė nemažą būrį varžovų. Kaip pasakoja J. Šeiko, kova virė iki pat paskutinio metimo – juk kiekvienas, besidomėjęs galimybe pasiekti rekordą, galėjo įeiti į istoriją.

„Toks vietinių aktyvumas visiškai nestebina. Juk tai ilgametes krepšinio tradicijas turintis miestas, kuriame minias sirgalių sutraukia nuolat dėl aukščiausių vietų kovojančio „Lietkabelio“ varžybos. Tad išties simboliška, kad rekordas būtent ir krito mieste, kuriame krepšinis yra itin svarbus“, – akcentuoja J. Šeiko.

Iš viso A. Vasiliauskas pasirodė geriau už 5400 varžovų, kurie rankos taiklumą mėgino visą vasarą įvairiausiose šalies vietose. Renginius nuolat lydėjo geros emocijos, dėl geresnio rezultato kovojo net tos pačios šeimos nariai, kaip ir tikrose, įtampos prisipildžiusiose krepšinio varžybose, susidarydavo palaikymo komandos. Svarbiausia, kad laimėjo visi – kiekvienas iššūkio dalyvis po sėkmingo ar nesėkmingo mėginimo buvo apdovanojamas Nr. 1 Lietuvoje „Kalnapilio nealkoholinis“ alumi.

„Žvelgdami į visą šio iššūkio kelionę ir po atokiausius šalies miestelius, galime drąsiai sakyti, kad Lietuvoje krepšinio populiarumas vis dar yra didžiulis, matosi, kad žmonės yra ištroškę pergalių. Norėdami dar padidinti šios sporto šakos populiarumą, aktyviai remiame jos atstovus Panevėžyje ir visoje Lietuvoje – šiemet tapome generaliniu Lietuvos krepšinio federacijos rėmėju“, – nauja partneryste džiaugiasi „Kalnapilio-Tauro grupės“ atstovė.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų