V. BULAIČIO nuotr.

Kalėdinė mugė – pagalba Seneliui

Kalėdinė mugė – pagalba Seneliui

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Panevėžyje duris atvėrė Kalėdinė mugė. Joje galima ne tik įsigyti įvairiausio maisto šventiniam stalui, bet ir originalių dovanų. Šiųmetėje mugėje dalyvauja 140 ūkininkų, verslininkų, amatininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos.

Kalėdinė mugė – puiki galimybė pristatyti savo produkciją bei paslaugas.

Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas per mugės atidarymą linkėjo pigiau nupirkti, brangiau parduoti – kad visi būtų patenkinti. Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas mano, kad mugė pagelbėja Kalėdų Seneliams renkant dovanas.

Šiemetėje mugėje akys raibsta nuo įvairiausių saldumynų, arbatų, rankų darbo gaminių, mėsos, žuvies, kosmetikos, medaus ir daugybės kitokių prekių. Kainos labai įvairios: nuo 50 centų už magnetuką iki tokių, kur tektų gerokai pakratyti piniginę.

Visgi mugėje kviečiama ne tik pirkti. Čia dalijamos ir dovanos. Nepraleidusiesiems progos užsiprenumeruoti kitiems metams dienraštį „Sekundė“ ir savaitraštį „Panevėžio balsas“, dovanojama vertinga dovana – knyga.

Kepyklėlė „Velželio duona“ pirkėjus lepina šviežiais gaminiais: namine rugine duona, namine duona su kanapėmis, duona iš rupių ruginių miltų ir kita gardžia produkcija.

Mugėje lankytojų netrūksta. Žmonės ragauja, matuojasi, domisi.

„Geras įspūdis. Visą laiką lankome šią parodą, žiūrime“, – džiaugėsi įsigiję keletą kalėdinių dovanų panevėžiečiai Algimantas ir Anelė.

Kartu jie pastebi, kad kai kurių prekių kainos kiek kandžiojasi.

Yra, kur akis paganyti

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius sako, kad Kalėdinė mugė – puiki proga pasirūpinti dovanomis artimiesiems vienoje vietoje.

„Dabar tokių mugių Lietuvoje labai daug. Praktikuojamos trumpos – momentinės mugės, trunkančios tris keturias valandas. Mes turime savas tradicijas, jų laikomės ir laikysimės“, – V. Matkevičius sako, kad tradicinis renginys kaip visada truks tris dienas.

Nepraleidusiesiems progos užsiprenumeruoti kitiems metams dienraštį „Sekundė“ ir savaitraštį „Panevėžio balsas“, dovanojama vertinga dovana – knyga.

Pernai mugę aplankė 32 tūkst. žmonių. Panašiai tiek pat tikimasi sulaukti ir šiemet. Generalinis direktorius priminė, kad šiemetėje mugėje vyksta smagi kultūrinė programa – įvairūs žaidimai, edukacinės programos, koncertai, šokėjų pasirodymai, jau galima pabendrauti ir su Kalėdų Seneliu. Scenoje pasirodys beveik 1 500 dalyvių. Taip pat vyksta kalėdinių puokščių konkursas. Sekmadienį bus renkama Panevėžio krašto ilgakasė. Dalyvauti šiame konkurse panoro daugiau nei 60 dalyvių.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų