Kaip svetainę paversti jaukesne?

Kaip svetainę paversti jaukesne?

Svetainė – namų kambarys, kuriame praleidžiate daugiausia laiko su savo šeima, svečiais, draugais, o galbūt jaukiai leidžiate poilsio laiką vieni? Turime jums tris pasiūlymus, kaip šią namų erdvę paversti dar jaukesne, patogesne, praplečiančia jūsų dvasinio, emocinio, fizinio komforto ribas.

Po ilgos dienos…

Jeigu po ilgos darbo dienos, o gal visos savaitės pabaigos, svajojate tik apie ramų vakarą namie, minkšti kampai su miegojimo funkcija jums tikrai padės tą užtikrinti. Nėra nieko maloniau nei ištiesti kojas arba šiltai apsigobus pledu užsiimti mėgstama veikla – skaityti knygą, žiūrėti mylimiausią filmą, šildytis prie židinio. Tai jūsų poilsio laikas, todėl pasirūpinkite, jog baldai ant kurių įsitaisote, būtų kokybiški ir garantuotų komfortą. Galimybė bet kurią akimirką minkštą kampą paversti miegamojo lova irgi džiugina – tai leidžia bet kada priimti netikėtus svečius arba realizuoja jūsų paties kasdienę miego zoną.

Ar jau išsirinkote mėgstamiausią fotelį?

Net jei neatrodo, fotelis yra gana svarbi svetainės detalė, teikianti komfortą, taip pat įvairinanti dizainą. Rinkdamiesi iš gausybės audinių ir natūralios odos pavyzdžių šį baldą galite lengvai pritaikyti prie bet kurio namų interjero. Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte reguliuoti atraminės pagalvės aukštį. Reguliuojamos atlošo pagalvės leidžia kiekvienam susikurti patogiausią padėtį nugarai ir galvai – ši funkcija visiškai užtikrina komfortą ir patogų jūsų būvį. Pasirūpinę tinkamu foteliu, jūsų kasdienybės akimirkos gali virsti labiau laimingos.

Židinio šiluma

Jeigu ne televizoriaus ekranu, svetainėje galima džiaugtis židinio šiluma, šviesa bei ausiai maloniu spragsėjimu. Židinys – išskirtinis ir prabangus pasirinkimas, tačiau tai būdas jūsų svetainę paversti ypatingai jaukia ir tokia, iš kurios niekam nesinorės greitai išeiti. Atrodo, kad šiam visiškai klasikiniam elementui tinkamai parinktas šiuolaikinis dizainas padės įsitraukti į bet kurį namų interjero stilių.

Net neabejojame, kad šie trys pasiūlymai pakeis nusistovėjusį jūsų svetainės interjerą ir atneš tik pozityviausias patirtis į jūsų gyvenimą.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų