Kaip Ramygalos „Gandriukas“ sulaukė gandro

Kaip Ramygalos „Gandriukas“ sulaukė gandro

Šį pavasarį Ramygalos lopšelis-darželis „Gandriukas“ gandrines šventė netradiciškai. Ši lietuvių senolių minima diena darželyje virto visa edukacinių renginių savaite „Pavasaris ant gandro sparnų“, skirta grįžtantiems gandrams pasveikinti.

Pirmadienį „Gandriuko“ auklėtiniai rinkosi į salę, kur vyko rytmetys ,,Gandrai, gandrai ga ga ga“. Mažieji mokėsi gandro pamėgdžiojimų, patarlių, dainavo ir šoko liaudies ratelius.
Antradienį auklėtinių laukė dovana – išvyka į Panevėžio lėlių vežimo teatrą. Trečiadienį „Gandriuką“ sveikino socialiniai partneriai. Į darželį su dovanomis atskubėjo draugai – Ramygalos gimnazijos trečiokai.
Draugų dovana buvo linksma ir labai netikėta – kiekviena grupė gavo po kibirėlį varlyčių – kaip tikriems gandriukams, alkaniems po tolimos kelionės į gimtinę. Visi kartu smagiai šoko ir dainavo. Didiesiems draugams buvo smagu prisiminti darželio laikų daineles, kartu pašokti.
Išlydėjus vienus draugus, visų laukė dar vienas smagus virtualus pasimatymas per „Skype“ su kitais draugais iš Ukmergės lopšelio-darželio „Nykštukas“. Išklausėme draugų pasveikinimą, padainavome vieni kitiems, pamojavome ir sutarėme dar pasimatyti. Didelė staigmena laukė ketvirtadienį, mat tą dieną vaikučiams vaidino jų tėveliai.


Nuostaba, džiaugsmas atsispindėjo vaikų veiduose, pažinus savo mamą ar tėtį, vaidinantį pasakoje. Tėveliams irgi buvo linksma sugrįžti į vaikystę… Paskutinę dieną – penktadienį – visi ruošėsi nuo pat ryto. Vaikai džiaugėsi sulaukę šventinio torto.
Pasipuošę pačių gamintais gandriukais ir spalvingais balionais, išžygiavo į miestelį. Buvo labai smagu šventinę nuotaiką dovanoti sutiktiems Ramygalos gyventojams, papuošti mažais gandriukais miestelio aikštę ir visiems pranešti: pavasaris sugrįžo; laukiame savo gandro.
Norite tikėkite, norite – ne, bet gandras parskrido pas mus kitą dieną.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų