Kaip pamilti savo išvaizdą?

Kaip pamilti savo išvaizdą?

Kiekvieną dieną matant įvairius žmones socialiniuose tinkluose, televizijoje ir kitose medijose, sunku savęs nelyginti su kitais, ypač – savo išvaizdos. Kiekvieną dešimtmetį atsirandantys nauji kūno grožio standartai, stiliaus tendencijos ir kitos mados gali lengvai susukti galvą. Pateikiame kelis patarimus, kurie tiek moterims, tiek vyrams padės pamilti savo išvaizdą.

Savęs pažinimas

Prieš įsimylėdami žmogų, turime jį pažinti. Taip pat reikėtų žiūrėti ir į save. Kūną galime pažinti tiek fiziškai, tiek emocionaliai. Galite patyrinėti psichologiją – pasižymėti savo asmenybės pliusus bei minusus, prisiminti emocionalias reakcijas atitinkamais momentais ir pan. Tai padės pozityviau vertinti savo teigiamas savybes ir suteiks pasitikėjimo.

Svarbu pažinti ir pamilti savo kūną intymiai. Nebijokite privačiai tyrinėti savo fantazijų, nes tai padės pasitikėti savimi esant kartu su partneriu. Šiais laikais pilna priemonių, kurios padeda geriau pažinti savo kūną, todėl siūlome apsilankyti „Romantika“ elektroninėje parduotuvėje ir atrasti tai, kas jums patinka.

Eksperimentai

Norint pamilti savo išvaizdą, svarbu ne tik susipažinti su savo emociniais ir intymiais aspektais, bet ir eksperimentuoti su įvaizdžiu. Galbūt užtektų pakeisti šukuoseną, išbandyti naują drabužių stilių ar makiažo triuką ir sau veidrodyje nušvistumėte naujomis spalvomis? Nebijokite paprašyti kitų pagalbos – žmonės dažnai mato, kas jums tinka. Žinoma, būkite savimi ir eksperimentuodami rinkitės tai, kas jums patinka.

Rūpestis

Labiau pasitikėsite savimi ir savo kūnu, jei skirsite laiko savęs lepinimui. Įsigykite malonių odos priežiūros priemonių, nuvykite į SPA ar kelionę. Norų pildymas, kuris susijęs su jūsų išvaizdos ir emocinėmis užgaidomis, teikia džiaugsmo, todėl švytėsite sau ir aplinkiniams. Taip pat galite apsilankyti pas psichologą ir padėti sau susidoroti su gyvenimo keliamu stresu, jei nepavyksta to padaryti pačiam. Laimingas žmogus – pats gražiausias žmogus.

Kiekvienas nusipelno mylėti save ir džiaugtis savo išvaizda. Jums padėti gali emocinis ir intymus savęs pažinimas, įvaizdžio eksperimentai ir rūpestis sau bei savo norams. Svarbu nežeminti savęs ir nepykti, jei iš karto neišeina įvykdyti tam tikrų pasižadėjimų sau. Meilės paieška yra kelionė, į kurią kartais sugrįžtame kiekvienas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų