Kaip išsirinkti moteriškus drabužius šiltajam sezonui?

Kaip išsirinkti moteriškus drabužius šiltajam sezonui?

Pagaliau sulaukėme to laikotarpio, kuomet orai su kiekviena diena vis šiltėja ir gerėja. Visgi, tai – nemenkas iššūkis mūsų kasdieniam garderobui. Nors visuomet norisi atrodyti stilingoms ir pasitempusioms, aukštesnė temperatūra priverčia dar kartą atidžiau peržiūrėti savo spintos turinį. Visgi, jeigu vadovausitės žemiau pateiktais patarimais, net ir karščiausiomis dienomis su pasirinkta apranga atrodysite žavingai ir tuo pačiu jausitės maksimaliai patogiai.

Pirmenybę teikite gerai kvėpuojančioms medžiagoms

Tai – kone pati svarbiausia šiltojo sezono taisyklė, padėsianti patogiai jaustis net ir tuomet, kai termometrų stulpeliai rodys rekordinius skaičius. Pavasarį ir vasarą Jūsų spintoje turėtų dominuoti medvilniniai, lininiai ar iš kitų natūralių, gerai kvėpuojančių medžiagų pasiūti drabužiai. Tokių rūbų pasiūlos dabar tikrai netrūksta, todėl net ir atsisakiusios sintetinių audinių, turėsite galimybę suformuoti bet kokį pageidaujamą įvaizdį.

Sluoksniuokite rūbus

Šis patarimas iš esmės aktualus ištisus metus, tačiau ir atšilus orams nereikėtų jo pamiršti. Net ir tuomet, jei pranašaujama itin graži ir saulėta diena, pasiimkite su savimi žavingą švarkelį, ilgesnį megztinį ar populiariąją odinę striukę. Sunku pasakyti, kokių orų pokyčių sulauksime dienos eigoje, todėl pravartu būti pasiruošus įvairiems scenarijams. Be to, sluoksniavimas yra puikus būdas dar labiau pagyvinti savo įvaizdį – būtinai juo pasinaudokite.

Nebijokite įdomesnių drabužių modelių

Pavasarį ir vasarą kur kas daugiau laiko praleidžiame ne namuose, todėl gerokai dažniau norisi eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Tai pataria daryti ir stiliaus ekspertai, kurie rekomenduoja į savo garderobą įtraukti daugiau ryškių spalvų ir raštų. Jei nemėgstate išsiskirti iš minios, pasirūpinkite bent vienu įdomesniu akcentu: tai gali būti neįprasto kirpimo sijonai, margi marškinėliai ar vienas, tačiau labai ryškus aksesuaras. Kalbant apie spalvas, pirmenybę reikėtų teikti šviesesniems atspalviams – jie saulės spindulius atspindės, bet jų nesugers, taigi galėsite jaustis kur kas gaiviau.

Atsakingai rinkitės kelnes

Grįžtant prie audinių, papildomai reikėtų pakalbėti apie džinsus, kuriuos daugelis iš mūsų mėgsta įtraukti į savo garderobą. Visgi, šiltuoju sezonu itin aptempti ir storesni jų modeliai nebus pats geriausias pasirinkimas – juos verčiau pasilaikyti vėstantiems orams. Tačiau tai nereiškia, kad tokio tipo rūbų reikia visiškai atsisakyti: šviesūs, lengvi, platesni ar paplėšyti jų modeliai vasaros sezonui bus ir stilingas, ir patogus pasirinkimas. Žinoma, verta pagalvoti ir apie alternatyvius sprendimus – itin karštomis dienomis lengvos šviesios medvilninės ar lininės kelnės užtikrins visapusišką komfortą. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Investuokite į kelias žavingas sukneles

Suknelės tikrai nėra skirtos tik ypatingoms progoms – pasitelkusios šiuos rūbus, be didelių pastangų galėsite sukurti labai žavingą kasdienį įvaizdį. Peržiūrėkite, kokios suknelės dabar yra Jūsų spintoje ir įsigykite keletą papildomų modelių – jiems tikrai neteks dulkėti lentynose. Šį sezoną ypač bus madingos žeme besivelkančios, romantiško stiliaus suknelės, tad apie tokį variantą taip pat verta pagalvoti. Spauskite čia, jei norite sužinoti, kokios kitos mados vyraus šią vasarą.

Sumažinkite aksesuarų skaičių

Apsirūpinus tinkamiausia apranga, pats metas pagalvoti ir apie aksesuarus. Šiuo atveju svarbiausia nepersistengti, kadangi karštomis dienomis prie odos besiliečiantys papuošalai gali dar labiau pabloginti situaciją. Tačiau tikrai nesuklysite, jei užuot susikoncentravusios į jų kiekį, daugiau dėmesio skirsite kokybei – viena ryškesnė detalė tikrai laimės prieš keletą blankesnių aksesuarų.

Atsižvelgusios į visus šiuos patarimus, lengvai suformuosite vasarišką ir žavingą įvaizdį. Svarbiausia, kad su pasirinkta apranga pačios jaustumėtės gerai – tai pridės dar daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų