Kaip išrinkti dovaną moteriai?

Kaip išrinkti dovaną moteriai?

Vyrai dovanojo moterims dovanas nuo tada, kai pirmasis neandertalietis pasiūlė savo simpatijai nugludintą vilko šlaunikaulį. Per ateinančius tūkstantmečius homo sapiens išrado ratą, nešiojamąjį kompiuterį, putplasčio ventiliatoriaus pirštą ir nuskraidino žmogų į mėnulį. Tačiau, vyrai dar nesukūrė sistemos, kaip nupirkti savo gyvenimo moterims prasmingas dovanas ypatingomis progomis. Didelį įdėjų pasirinkimą galite rasti ir dovanusala.lt

Kodėl verta dovanoti dovanas?

Dovanos rodo meilę, taip pat gali parodyti dėkingumą. Atsitiktinai per visą istoriją dovanos buvo naudojamos turtui, sėkmei ir galiai parodyti. Patikėkite, kai tampate puikiu dovanų davėju, jūsų, kaip romantiško partnerio, statusas ir geidžiamumas auga eksponentiškai. Vienintelis dalykas, kurį moterys mėgsta labiau nei gauti prasmingą dovaną, yra parodyti tai savo pavydžioms draugėms.

Dovanojimas savo antrajai pusei sustiprina jūsų santykių šilumą, pasitikėjimą, meilę ir intymumą ir netgi padidina moters susižavėjimą jumis. Šis žadinantis dovanų teikimo efektas neturėtų būti skirtas tik didžiosioms sukaktuvėms ir šventėms, bet ir jūsų „įprasto“ bendro gyvenimo metu.

Ką dovanoti?

Dovanos neturi kainuoti didelių pinigų, jos gali būti net nemokamos. Dauguma moterų tikrai vertina gestą labiau nei kainą. Tiesą sakant, per daug kainuojanti dovana gali sukelti daugiau nerimo nei džiaugsmo, ypač jei ji apkrauna biudžetą arba sumažina kitus išlaidų prioritetus, kuriuos ji laiko svarbiais. Iš tikrųjų svarbiausia mintis, todėl atkreipkite dėmesį į savo pasirinkimą.

Jei jums trūksta idėjų, kur nors sukurkite failą su atsakymais į šiuos klausimus. Paklauskite jų retkarčiais ir subtiliai (ne visų vienu metu) ir atidžiai užrašykite jos atsakymus.

Atkreipkite dėmesį į jos išmatavimus ir kokį stilių ji teikia pirmenybę. Taip pat atkreipkite dėmesį, į kokius įžymybės bruožus ir figūrą ji labiausiai panaši. Žinokite jos mėgstamiausia spalvą (ir kodėl jai ji patinka). Nepamirškite kokia yra jos mėgstamiausia gėlė. Pavyzdžiui, dovanoti levandų spalvos rožę simbolizuoja meilę iš pirmo žvilgsnio. Atkreipkite dėmesį, koks jos mėgstamiausias filmas ar TV serialas. Susiorganizuokite žiūrėjimą kartu su vynu ir užkandžiais arba jai su draugėmis, kol jūs ir vaikai užsiimsite kokia nors veikla.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų