Kaip išlaikyti židinio stiklą švarų?

Kaip išlaikyti židinio stiklą švarų?

Židinio stiklas gali būti tikras iššūkis, norint pastoviai išlaikyti jį švarų, ypač jei turite augintinių ar vaikų. Rinkoje yra daug skirtingų produktų, kurių apžvalgos skiriasi ir veiksmingumo lygis taip pat skiriasi.

Židinio stiklas yra viena iš svarbiausių židinio dalių. Jis apsaugo jus nuo karščio ir atspindi šviesą, padidindamas jūsų namuose šilumos jausmą. Jei židinio stiklas bus švarus, jis ne tik atrodys patrauklesnis, bet ir prailgins jo ilgaamžiškumą. Apipūtimo technologija gali būti puikus pasirinkimas norint išspręsti šį nešvaros klausimą.

Priežastys, kodėl jūsų židinio stiklas tampa juodas

Suodžiai kaupiasi ant stiklo. Kuo dažniau naudosite židinį, tuo greičiau susikaups. Kai kurį laiką jame nedega rąstai, nepamirškite išvalyti pelenų ir išlaikyti stiklą itin blizgantį!

Jei dūmai nėra tinkamai išleidžiami (arba jeigu turite seną namą su netinkamais dūmtraukiais), pajuodę židiniai gali reikšti kreozoto kaupimąsi arba dar blogiau: apsinuodijimą anglies monoksidu. Turėtumėte samdyti profesionalus, kurie žino, kaip veiksmingai išspręsti šias problemas nepažeidžiant jokių vidinių įrenginio dalių. Jei juo nebus pasirūpinta iš karto, kreozotas gali užsidegti viduje ir sugadinti tiek jo išorę, tiek visą jūsų namo konstrukciją.

Židinio stiklas taip pat gali užsiteršti nuo dūmų likučių, pelenų ir suodžių, likusių ant jo užgesinus židinio ugnį. Tai ne tik blogai atrodo, bet ir gali užblokuoti šilumos patekimą į jūsų kambarį! Čia rasite visą reikalingą informaciją, kad išsirinktumėte geriausią jūsų įrenginiui!

Atėjo laikas išvalyti židinio stiklą, jei:

  • Vidiniame paviršiuje yra susikaupę suodžių ir nešvarumų. Dėl to jums bus sunku pamatyti židinio vidų;
  • Tamsios dėmės aplink kraštus kasdien storėja;
  • Savo namuose užuodžiate dūmus, kai niekas nekuria ugnies.

Malkomis kūrenamų židinių privalumai

  • Jie yra ekologiški.
  • Deginant malkas išsiskiria šiluma, kuri gali padėti sumažinti šildymo sąskaitas šaltais žiemos mėnesiais.
  • Paprastai jie yra pigesni nei dujiniai, ar elektriniai židiniai.

Nėra nieko panašaus, kaip šaltomis žiemos naktimis prisiglausti prie riaumojančio židinio, tačiau visus tuos suodžius ir pelenus gali būti gana sunku išvalyti – nebent žinote, kaip išlaikyti židinio stiklą švarų!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų