Kaip aktorei Inetai Stasiulytei pavyksta suderinti aktorystę ir motinystę?

Kaip aktorei Inetai Stasiulytei pavyksta suderinti aktorystę ir motinystę?

Artėjančios Motinos dienos proga nusprendėme pakalbinti visiems puikiai pažįstamą kino, teatro ir televizijos aktorę, dviejų dukrų mamą Inetą Stasiulytę, kuri šiuo metu su šokėju Deividu Meškausku ant rankų sūpuoja pusės metų mažylę Frėją bei pamažu ruošiasi grįžti į teatro sceną.

Ineta, tai kaipgi tau pavyksta suderinti aktorystę ir motinystę?

Užkulisiuose viskas įmanoma! (juokiasi) Ir auklytė labai padeda (atskleidžia paslaptį).

Turbūt tai nėra labai lengva? Ką darai, kad pavyktų? Viską planuoju iš anksto. Jei prieš mažylės gimimą ateidavau anksčiau, kad spėčiau ramiai pasiruošti, apsirengti, pasikartoti tekstą ir išgerti puodelį kavos, tai dabar į teatrą ateinu dar anksčiau – ne tik pasiruošti spektakliui, bet ir pamaitinti Frėją, panešioti, tiesiog pabūti kartu. Esu tikra – jei gerai planuosi laiką, susidėliosi viską, tai viską ir spėsi! Ir, žinoma, svarbu į viską reaguoti kaip įmanoma ramiau – tada ir mažoji jaučiasi rami. Juk tarp mamos ir vaiko – be galo glaudus ryšys.

Koks jausmas būnant scenoje dabar, gimus mažylei? Ar kas nors pasikeitė?

O taip, tikrai pasikeitė! Viską jaučiu ir matau daug ryškiau, visi pojūčiai lyg užaštrėję. Pauzė, skirta dukrytės gimimui, suteikė naują perspektyvą, matymą, įkvėpė naujos energijos. Atvirai pasakysiu – pasiilgau scenos ir vaidybos. Todėl viską darau šimtu procentų, netaupydama savęs.

Ankstyvas grįžimas į sceną – meilė darbui ar pareiga?

Vienareikšmiškai – meilė darbui. Tik kad aš aktorystės net nevadinčiau darbu. Tai labai svarbi ir labai maloni mano gyvenimo dalis. Aktorystė – mano energijos šaltinis. Viskas ten mane „pakrauna“ gerų emocijų: įdomūs žmonės, kurių greitai pasiilgstu, teatro aplinka, kuri įkvepia ir vaidyba, kuri man teikia malonumą.

Su kokiu iššūkiu dažniausiai susiduri scenoje?

Man komedijos teatro scenoje didžiausias iššūkis yra priversti žiūrovus juoktis. Ir ne šiaip sau juoktis, bet kvatoti. Tai didžiulis darbas. Pravirkdyti yra žymiai lengviau. Visuomet rizikuoji, kad ne visi supras, kad koks nors juokas nesuskambės taip, kaip turėtų ir pan. Žinoma, kiekvienas aktorius atranda savo techniką, savo kelią į žiūrovų širdis.

Ar norėtum, kad tavo dukros taptų aktorėmis?

Man svarbu, kad jos taptų tuo, kuo nori pačios tapti. Svarbu, kad jos atrastų savo kelią taip, kaip aš jį atradau. Bus dar laiko – pagalvos, kol užaugs (šypsosi).

Su aktore Ineta Stasiulyte galite susitikti profesionalaus komedijos teatro „Domino“ spektakliuose Panevėžyje: balandžio 25 dieną aštrioje komedijoje „LOTO“ ir gegužės 20 dieną nuotykių komedijoje „Vyras po padu“.

www.dominoteatras.lt

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų