P. Židonio nuotr.

Kaimo turizmo sodybų tuštėjimo metas

Kaimo turizmo sodybų tuštėjimo metas

Kalendoriuje – jau vasara, tačiau atostogų nuotaikomis Panevėžio krašto kaimo turizmo sodybose kol kas nekvepia.

Jų savininkai skaičiuoja ne augančius poilsiautojų srautus, o nuostolius. Iki karantino bent per atostogas linkę išlaidauti lietuviai, akivaizdu, dabar perėjo prie taupymo režimo.

Jau pavasarį Panevėžio rajone veikiančių sodybų šeimininkai žinodavo, kaip dirbs vasarą. Dabar vienos po kitų atšaukiamos vestuvės, jubiliejai ar verslo renginiai. Ne vieną kaimo turizmo sodybą bei restoraną turintis Panevėžio krašto verslininkas Dainius Januškevičius teigė, kad šįmet jo laukia išskirtinė išgyvenimo vasara. Jam tik ironišką šypseną kelia garsios kalbos, kad šią vasarą lietuviai nevažiuos į užsienį, atostogaus savame krašte, todėl kaimo turizmo sodybos bus visos užpildytos.

„Šioje srityje dirbu jau septyniolika metų. Yra sodybos, pritaikytos šventėms, yra ir nameliai ant kokio vandens telkinio kranto, kur užtenka įsidėti kumpio gabalą, duonos, kai ką stipriau ir tiesiog mėgautis gamta. Bet jokių skambučių nesulaukiame, net besidominčiųjų kainomis ir užimtumu nėra. Gal Palangoje ir atostogaus, bet ne kaimo turizmo sodybose Panevėžio rajone“, – pasakoja verslininkas.

Visą straipsnį skaitykite birželio 3 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • turkijoje pigiau nei palangoje ,o palangoje pigiau nei sodyboj

  • „Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia žinoma vaikams.“Savivaldybės ,dėkit savo pajamas vaikų išlaikymui sodybose, kalbėkit juose tik užsienio kalbomis,mūsų vaikai šalies ateitininkai bus gabesni,o ir visų senatvė kultūringesnė.Vaikai noriai gyvens sodybose, kad tik ne namie.Pasistenkit.

  • Prie rusų,tai kožna gamykla turėjo vasaros vaikų stovyklas,kokios buvo, tokios buvo, bet buvo.Visos gamyklos, firmos ,turgai privalo pasirūpinti savo darbo žmonių vasaros vaikų stovyklomis,tai ateities jų darbuotojai.

  • „Bet jokių skambučių nesulaukiame“ – tikriausiai žinot kodėl. Kainos kosminės, todėl ir nesulauksit.

  • o ką Pučinskienė darys su savo dviem merdinčiais monstrais prie Bernatonių. Ar reikės atsiskaityti už Europos sąjungos pinigus.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų