Ką veikti vasarą, kai lauke karšta?

Ką veikti vasarą, kai lauke karšta?

Nors įprastai veiklų sunkiai sugalvojame tuomet, kai už lango oras pernelyg nedžiugina, ši vasara įrodė, jog kartais net ir itin aukšta temperatūra priverčia daugiau laiko praleisti namuose. Nepriklausomai nuo to, ar jį leisite tik su antrąja puse, ar ir su atžalomis, teks sugalvoti, kaip tokias dienas paversti kaip įmanoma turiningesnėmis – jei pritrūkote idėjų, pasitelkite vieną iš žemiau pateiktų variantų.

Pasigaminkite gaivinančių kokteilių

Šiltų patiekalų gaminimas karštomis dienomis neskamba kaip pati geriausia idėja, tačiau gaivinančio kokteilio neturėtumėte atsisakyti. Žinoma, Jūsų svetainės sofa neatstos prabangaus gulto pliaže, bet jeigu pasitelksite fantaziją, galėsite įsivaizduoti tokią situaciją. Jei turite trintuvą, galėsite išbandyti pačius netikėčiausius gaivinančių kokteilių receptus – jų kūrimas turėtų būti toks pats smagus, kaip ir degustavimas.

Žaiskite stalo žaidimus

Tai – kone universaliausias užsiėmimas, puikiai tinkantis turiningiems vakarams ir tuomet, kai šviečia saulė, ir tais atvejais, kai lyja lietus. Stalo žaidimus galima žaisti poroje, su vaikais ar geriausiais draugais. Jie gali būti strateginiai, priverčiantys mąstyti, ar tiesiog visiškai neįpareigojantys, tad atsižvelgę į savo ir kitų žaidėjų norus bei amžių, tikrai surasite, ką išbandyti.

Pasimėgaukite šalta vonia

Esame įpratę girdėti apie karštos vonios privalumus, tačiau atpalaiduojančiais ritualais lygiai taip pat galite mėgautis ir vėsesniame vandenyje. Tuomet turėsite dvigubos naudos: ir atsigaivinsite, ir pasilepinsite. Jei dažniausiai šiltąjį sezoną išnaudojate darbams lauke, itin karštomis dienomis paskirkite daugiau malonių akimirkų sau – Jūs to tikrai nusipelnėte!

Lauko pramogas perkelkite į vidų

Pasitelkus fantaziją, į svetainę galima perkelti pikniką ar netgi stovyklavimą – tokios idėjos labiausiai sužavės vaikus, tačiau jas taip pat galite pasitelkti ir dviese. Tikriausiai sutiksite, jog palapinėje apsigyventi yra daug smagiau, kai išsimiegoti netrukdo nei karšti orai, nei įkyrūs vabzdžiai, o netoliese yra maisto pilnas šaldytuvas. Kol kas apsiribokite žygiais iki jo, o atvėsus orams, į gamtą dar tikrai turėsite progų sugrįžti.

Suraskite laiko sportui

Nors karštu oru mažiausiai norisi intensyviai judėti, norint neprarasti savo fizinės formos ir toliau mėgautis gera savijauta, vis vien reikėtų surasti būdų, kaip bent šiek tiek pasportuoti. Geriausia tai daryti vėsesnėje patalpoje, pavyzdžiui, rūsyje, o jeigu tokios galimybės nėra, pabandykite atsikelti anksčiau ryte, kuomet oras dar nėra įkaitęs. Treniruotės šiuo laikotarpiu gali būt ir lengvesnės, tačiau savijauta po jų neabejotinai bus geresnė. Platų inventoriaus pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Kalbant apie dalykus, kuriuos privalome padaryti, karštos dienos puikiai tinka ir seniai atidėliotiems darbams. Galbūt ruošėtės peržvelgti spintą, sutvarkyti namus ar atlikti kitus panašius darbus? Dabar jiems atlikti – puikus laikas!

Žiūrėkite filmus

Taip, tokia veikla galima užsiimti ištisus metus, tačiau kai nesinori pernelyg judėti ir tuo pačiu norėtųsi nuveikti šį tą turiningo, tai gali būti puikus išsigelbėjimas. Tuo labiau, kad geriausi televizoriai dabar gali pasiūlyti ir kur kas daugiau pramogų bei prieigų prie skirtingų turinio platformų. Spauskite čia, jei norite apžiūrėti jų asortimentą. Vakarą su geru filmu galite praleisti tiek dviese, tiek ir su atžalomis. Tam, kad tokia patirtis niekuo nenusileistų kino teatrui, pasirūpinkite gaiviaisiais gėrimais ir spragintais kukurūzais bei kitais užkandžiais.

Išbandę šias idėjas, net ir labai karštomis dienomis išvengsite nuobodulio. Žinoma, svarbu pasirūpinti, kad namų aplinka taip pat būtų tinkama įdomesnėms veikloms: jei kambariuose yra ganėtinai karšta, papildomai reikėtų pasirūpinti ventiliatoriumi ar kondicionieriumi.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų