Ką pasirinkti: sofą ar minkštą kampą?

Ką pasirinkti: sofą ar minkštą kampą?

Įrenginėjant svetainę ar norint atnaujinti namų baldus, tenka rimtai susitelkti į kokybiškų baldų paieškas. Vienas iš svarbiausių svetainės baldų yra sėdimos vietos. Daugiausia laiko užtrunkame, kol nusprendžiame, ar norime pastatyti sofą, kampą, fotelius ar kitas sėdimas vietas. Todėl į ką verta atsižvelgti, norint įsigyti ilgaamžiškus baldus?

Erdvės dydis

Pirmiausia reikia atsižvelgti, kokio dydžio yra erdvė, kurioje norite įsigyti sėdimas vietas. Pavyzdžiui, jeigu patalpa yra erdvi galite rinktis minkštą kampą, nes jis įprastai būna didesnis ir taps kambario akcentu. Kitu atveju, turint ribotą erdvę ir norint sutaupyti kuo daugiau vietos, geriausia rinktis įprasto arba mažesnio dydžio sofas. Žinoma, sofas galima rinktis ir turint didesnę erdvę, prie jų dar galima priderinti fotelius.

Funkcionalumas

Įprastai tiek minkšti kampai, tiek sofos turi ganėtinai talpias daiktų laikymo sistemas, o tai yra didelis privalumas norint lengvai palaikyti tvarką. Renkantis sėdimas vietas, svarbu atkreipti dėmesį ar jos turi išskleidimo funkciją. Sofos ar minkšti kampai su miegojimo funkcija sukuria papildomos vietos miegojimui, kuri leidžia svečiams, draugams ar kitiems šeimos nariams pasisvečiuoti ilgesniam laikui.

Baldo dydis

Renkantis baldą svarbu atsižvelgti į šeimos narių skaičių, nes vienu metu ant sofos ar minkšto kampo turėtų tilpti visi šeimos nariai. Todėl, jei artimiausiu metu planuojate šeimos pagausėjimą, verta įsigyti kiek didesnį gaminį. Tokie baldai pasižymi ilgaamžiškumu, nes gaminami iš kokybiškų medžiagų, todėl tai yra ilgalaikė investicija.

Ir sofos, ir minkšti kampai turi savų pranašumų. Todėl atsižvelgę į savo poreikius ir įsigiję labiausiai norus atitinkantį variantą, galėsite mėgautis funkcionaliu ir praktišku baldu. Šis baldas papildys kambario dizainą ir leis funkcionaliai išnaudoti erdvę, todėl kartu su visa šeima galėsite mėgautis jaukiais rudens vakarais prie filmo.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų